Vatan Bilgisayar iade rezilliği

Ekran kartı yok içinde şaka mı bu?

Camı tuz buz edip geri yollamışlar ekran kartıda takılı değil. Diğer kutuların ve kabloların olduğu kutuyuda geri yollamadılar. Soruyorum geri dönücez diyorlar kargoyla konuşup. Ben kargoyla konuştum teslim almışlar söylemiyorlar. Yarın tüketici haklarına gidiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0364.jpeg
    IMG_0364.jpeg
    212,7 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Ekran kartı yok içinde şaka mı bu?

Camı tuz buz edip geri yollamışlar ekran kartıda takılı değil. Diğer kutuların ve kabloların olduğu kutuyuda geri yollamadılar. Soruyorum geri döneceğiz diyorlar kargoyla konuşup. Ben kargoyla konuştum teslim almışlar söylemiyorlar. Yarın tüketici haklarına gidiyorum.

İlk baştan beri yollamamışlar mıydı, yoksa kontrol için yolladınızın dönüşünde mi yollamadılar?

13.01.2024 tarihinde Vatan Bilgisayar'ın sitesinden hazır sistem satın aldım. Bilgisayar elime 17 Ocakta ulaştı. Kargoda çok az hasar vardı o yüzden teslim aldım. Video çekerek kutuyu açtım ve kasanın temperli camı tuz buz olmuş kasada da çok az hasar vardı. Vatanı aradım konuştum açmamanız gerekiyordu dediler hiç yardımcı olmadılar. Bende ertesi gün iade koduyla geri yolladım. Ellerine ulaşınca hasarlı diye tutanak tutturup bana geri yolladılar. Tüketici haklarına mı gitmeliyim? Ne yapmalıyım sizce?
Kral bende 2 aydır garani işleriyle ugraşıp duruyorum vatandan 1buçuk yıl önce aldığım pc var garantiden 2 ay sonra elime 3. Geçişi ve hayla intel işlemcim yurt dışında garantide ramlerimde bu gün 2.ye garantiye gitti bende bu 2 parça elime geçmeyince ve yine garantide olunca yeni ram ve işlemci aldım 2 ay sonra pc ye kavuştum ama 3000 tllik oldum yani şu nu diyeceğim bu mağduŕluklarım dolayısıyla kaymakamlığa şikayete gittim bu gün ramleri 2.ye göndermeyin biz inceleyelim 6 ay içinde dava çözülür bilgisayarın yenisini alırsınız gibisinden dedi öyle olunca mecbur yine garantiye verdim yani hiç dava ile fln uğraşma kasada çok büyük problem yoksa durumunda iyise kendin düzelltirmeye çalış aynı zamanda bir şubeye gidip arada mağduriyetini belirtirsen sürekli başlarının etini yersen yardımcı oluyolar bazen

Kral bende 2 aydır garani işleriyle ugraşıp duruyorum vatandan 1buçuk yıl önce aldığım pc var garantiden 2 ay sonra elime 3. Geçişi ve hayla intel işlemcim yurt dışında garantide ramlerimde bu gün 2.ye garantiye gitti bende bu 2 parça elime geçmeyince ve yine garantide olunca yeni ram ve işlemci aldım 2 ay sonra pc ye kavuştum ama 3000 tllik oldum yani şu nu diyeceğim bu mağduŕluklarım dolayısıyla kaymakamlığa şikayete gittim bu gün ramleri 2.ye göndermeyin biz inceleyelim 6 ay içinde dava çözülür bilgisayarın yenisini alırsınız gibisinden dedi öyle olunca mecbur yine garantiye verdim yani hiç dava ile fln uğraşma kasada çok büyük problem yoksa durumunda iyise kendin düzelltirmeye çalış aynı zamanda bir şubeye gidip arada mağduriyetini belirtirsen sürekli başlarının etini yersen yardımcı oluyolar bazen
Benim kafam attı dilekçeyi hazırladım gidicem vericem yarın ya da öbür gün.

Anladım. O zaman evet iade kabul etmeleri lazım.
Kanka üflüyor musun ? :D Hangi andayken okuyordun mesajları :D Vatan rezallettir. Benim de sıvı soğutucumu gözümün önünde kırdı elemanları. Bana atmaya kalkıştı. Sokak ağızı ile konuşmak ve tehdit etmek zorunda kaldım. Müdürleri geldi sıfır ile değiştirdiler. Kesinlikle mahkemeye başvur.

Müşteri hizmetleri ile telefonda görüşüyorum burdan yardımcı olamıyoruz whatsapptan irtibata geçin diyorlar. Diyorum ki whatsapptan iletişim zor oluyor buradan sorunumu hızlıca halledin konuşalım ama yinede whatsappa yönlendiriyor. Peki whatsapptan ne diyorlar dalga geçer gibi çağrı merkezimiz ile görüşün diyorlar 10 kuruşluk firma bile daha iyi hizmet verir bunlardan.
IMG_0370.jpeg

Müşteri hizmetleri ile telefonda görüşüyorum buradan yardımcı olamıyoruz WhatsApp'tan irtibata geçin diyorlar. Diyorum ki WhatsApp'tan iletişim zor oluyor buradan sorunumu hızlıca halledin konuşalım ama yine de WhatsApp'a yönlendiriyor. Peki WhatsApp'tan ne diyorlar dalga geçer gibi çağrı merkezimiz ile görüşün diyorlar 10 kuruşluk firma bile daha iyi hizmet verir bunlardan.
Eki Görüntüle 2094266

Sakin ol, düzgünce sorununu ara ve anlat video kaydını göster aklı olan bir vatandaşa denk gelsen yardım eder zaten kimse seni mağdur etmeye çalışmıyor yavaşça derdini anlat yeterli.

Sakin ol, düzgünce sorununu ara ve anlat video kaydını göster aklı olan bir vatandaşa denk gelsen yardım eder zaten kimse seni mağdur etmeye çalışmıyor yavaşça derdini anlat yeterli.
Bu dediklerini 10 farklı müşteri hizmetleriyle denedim 😃. Yardımcı olmuyorlar en son da yasal haklarınızı kullanabilirsiniz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı