Vatan Bilgisayar rezaleti

Ben Vatan'dan değil ama 1 hafta önce İnceHesap'tan monitör sipariş ettim 3 gün içinde kargo yazan ürün maalesef daha işleme bile alınmadı. Anlamadığım şey stok sıkıntısı, teslimat gecikmesi var ise neden ürüne 3 gün içinde kargo yazarsın ki? Görünüşe göre sokağa çıkma yasağı vs. derken ürünün daha kargoya verilmesi bile bayramdan sonrasına kalacak gibi görünüyor.

Ben Vatan'dan değil ama 1 hafta önce İnceHesap'tan monitör sipariş ettim 3 gün içinde kargo yazan ürün maalesef daha işleme bile alınmadı. Anlamadığım şey stok sıkıntısı, teslimat gecikmesi var ise neden ürüne 3 gün içinde kargo yazarsın ki? Görünüşe göre sokağa çıkma yasağı vs. derken ürünün daha kargoya verilmesi bile bayramdan sonrasına kalacak gibi görünüyor.
Haklısın, madem orada yazdığın şeyi yapamayacaksın ne diye yazıyorsun? Hani bir de eski bilgisayarımı sattım, satmasam neyse beklerim ama çok canım sıkılıyor. Yapacak hiçbir şey yok.

Bu zamanlarda bu tür gecikmeler normaldir bana göre. Sabırlı olun ve bekleyin. Gereksiz sinirlenmelere hiç gerek yok. Herkes işini yapmaya çalışsa da şartlar bazen izin vermeyebiliyor.

Günlük kargo limitleri var her gün 10 paket falan verebiliyorlar. İncehesap da aynı.
Her gün 10 paket vermek gibi bir saçmalık yoktur diye düşünüyorum. Ben orada 20 kişi yan yana çalışsınlar demiyorum sadece 1 tane tır yerine 2 tane tır getirsinler diyorum.

@ozon09 şaka gibi firma cidden...
Bu dönemde, bu süreçler için firma karalamaya gerek yok. Ben de HDD için bekledim. Gerek kargo, gerek satın aldığınız şirketlerde virüse yakalananlar oluyor. Kendi keyfinizi düşünmeyi bırakmalısınız bence.
Kendi keyfimi düşünmeyip sizin keyfinizi mi düşüneyim? Her insanın kendine göre farklı problemleri var, bunu göz önünde bulundurun.

Dostlar 16 mayısta siparişi verdim tüm parçalar antalyada varmış zaten o yüzden mayısın 21inde tarafınıza teslim edilmesi bekleniyor yazıyor bende. Memnunum o kadar gecikmediler bu kadar corona sıkıntısı varken.

Geri
Yukarı