Vicdan azabı nasıl geçer?

Daha fazla  
Meslek
Hayalet
Arkadaşlar dun aksam parkta giderken yavru bir kus buldum ucamiyordu bile cok kucuktu cok hayvansever biriyimdir ama o an almadim neden bilmiyorum. Ertesi gun gittim kusu sanirim kediler yemis o andan beri yasama istegim kayboldu hiçbir şey yapasim gelmiyor her an kusu düşünüyorum ne yapabilirim?

Alsaydim yasayacakti diye dusunmekten alamiyorum kendimi.

Bu konu size referans olsun. Ben aldim sonra aldigima bin pisman oldum. Yavru kusu beslemek kolay bir sey degil. Öyle agzina ekmek koyayim da yesin derseniz olmuyor.

Hastalıktan da ölmüş olabilir, geçen ben de görmüştüm. Anneme foto atıp eve alalım mi ucamiyor demistim ama nasıl anladiysa hastadır o demisti. Cidden de hastaydi. Ölünce de gömdüm.

Arkadaşlar dun aksam parkta giderken yavru bir kus buldum ucamiyordu bile cok kucuktu cok hayvansever biriyimdir ama o an almadim neden bilmiyorum. Ertesi gun gittim kusu sanirim kediler yemis o andan beri yasama istegim kayboldu hiçbir şey yapasim gelmiyor her an kusu düşünüyorum ne yapabilirim?

Dünya hassas kalpler için bir cehennemdir.

Düşünecek başka derdiniz mi yok hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı