Videonun alt kısmı beyaz oluyor

izoo

Hectopat
Yer
Adana
Google'da YouTube'da video izlerken falan videonun alt kısmı beyaz oluyor. Fotoğraflar beyaz gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    349 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
Reis, aynı sıkıntı bende de vardı. Hatta konu bile açmıştım ben de. Ama her hangi işe yarar bir çözüm önerebilen çıkmadı. Pek bir beklentin olmasın yani.
Google'da YouTube'da video izlerken falan videonun alt kısmı beyaz oluyor. Fotoğraflar beyaz gözüküyor.

İlk Edge'de fark etmiştim. Sonra Opera Gx ve Chrome'u da denedim. Hepsinde aynı sorun vardı. Bazısında siyah şerit olarak vardı. Eğer karanlık moda zorla gibi bir eklentin varsa oradan içine girip youtube'u "bu sitede uygulama" şeklinde ayarlayabilirsin. Belki işe yarar.

Chromium sunduğu koyu mod ayarından kaynaklı. Tarayıcı gelişmiş ayarlarından kapatın.

Opera GX bunu bir ayar olarak sunuyor. YouTube için kapatabiliyorsun.

Dark Reader uzantısını tavsiye edebilirim. Koyu teması olan sitelerde devre dışı bırakabilirsin.
Google bu koyu mod ayarını halen test ediyor. Opera GX'de bu teste yardım amaçlı ayarı tarayıcıya gömülü olarak sunuyor.

Chromium sunduğu koyu mod ayarından kaynaklı. Tarayıcı gelişmiş ayarlarından kapatın.

Opera GX bunu bir ayar olarak sunuyor. YouTube için kapatabiliyorsun.

Dark Reader uzantısını tavsiye edebilirim. Koyu teması olan sitelerde devre dışı bırakabilirsin.
Google bu koyu mod ayarını halen test ediyor. Opera GX'de bu teste yardım amaçlı ayarı tarayıcıya gömülü olarak sunuyor.

Dark Reader kullanıyorum ben bu Google eski haline nasıl getireceğim beyazlıkları kapatmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı