ViewSonic 24" XG2401 alınır mı?

Hayırlı olsun o zaman. Zaten ne baştan söyledim benimkinde şöyle, seninkinde böyle tarzı değerlendirme olmaz.

Genele bakıldığı zaman sizinki gibi aşırı ghosting durumu yok, size arızalı ürün denk gelmiş.
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Ha birde Yanıt verme süresi Ultra ayardayken, Giriş gecikmesinide ultra ayara alıp bakar mısınız? O zaman aşırı derecede overshoot oluşuyordu bende. Yani asıl iş Giriş gecikmesini Gelişmiş veya Ultra ayarlara alınca oluyordu açıkçası.

Son düzenleme:

Ha birde Yanıt verme süresi Ultra ayardayken, Giriş gecikmesinide ultra ayara alıp bakar mısınız? O zaman aşırı derecede overshoot oluşuyordu bende. Yani asıl iş Giriş gecikmesini Gelişmiş veya Ultra ayarlara alınca oluyordu açıkçası.
Ben de zaten hep Ultra'da inpu lag değeri. Onun ghosting'e olumlu olumsuz etkisi yok, farklı şeyler çünkü.
Input lag: Ultra
Response Time: Advanced olarak kullanıyorum.

Bu şekilde sorunsuz.

Ben de zaten hep Ultra'da inpu lag değeri. Onun ghosting'e olumlu olumsuz etkisi yok, farklı şeyler çünkü.
Ben input lag: Ultra.
Response time: Advanced olarak kullanıyorum.

Bu şekilde sorunsuz.
Videosunu çekmiştim yükleyemiyorum şu an. Ben asıl işte input lag' ı gelişmiş veya Ultra yapınca demek istediğim sorun oluşuyordu.

Ghosting çok fark ediliyor mu? Çünkü ben standart ayarında kullanıyorum. Bir de renk degerlerini kaç olarak kullanıyorsunuz? 97-97-100 olarak kullanıyorum ben. @dogant
Ben 97-97-100 kullanıyordum brnim monitörde aşırı derecedeydi 1 dakika sonra göz ve aşırı derecede baş ağrısı yapıyordu. Şu ayarlara slıp bi bak istersen. Giriş gecikmesi Ultra hızlı, Yanıt verme süresi Ultra hızlı. Eğer bi sorun olursa aradaki farkı özellikle FPS oyunlarında daha çok fark edersin. Ben PUBG Steam oynuyorum bu arada onda çok belli ediyordu.

Son düzenleme:
Bende baş ağrısı değilde, biraz göz ağrısı oluyor. 80 parlaklık değerinde kullanıyorum ve ondan olduğunu düşünüyorum açıkcası. Biraz düşük ayarlarda devam edecem bakalım. @silinen üye 255910
İnşallah sizin öonitörünüzde bi sorun yoktur. Brn bu yüzden XG240R modeline geçmek durumunda kalıyorum.
Ben şuan XG2402'yi Ultra Fast ayarda kullanıyorum fakat XG2401'de dediğiniz Input Lag ayarı diye bir şey yok acaba adı farklı mı bende yoksa direk en düşük moda mı ayarlı?
Ayarlara girince solda çark işaretine girin orda Giriş Gecikmesi diye bi seçenek var o seçenekte standart, gelişmiş ve ultra olarak 3'e ayrılıyor bende Standartta çok çok az gelişmişte gözle görülür ultra hızlıda aşırı derecede belli ediyordu sorun kendini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı