Vodafone'un yaşattığı olaylar

Bütçe
107YTL Tarife Ücreti
Bence iyi ancak Turkcell çok daha iyi. Uzun süre TT kullandım memnundum tek sorunu her yerde Turkcell gibi çekmiyor.

Şu anda zaten Turkcell kullanmaktayım. Turkcell'in de bir takım sorunları var yok değil. 150 TL'lik paket kullanıyorum internetim bitiyor ve bana haber verilmeden internet aşım paketi tanımlanıyor. 150 TL'lik faturayı 400 olarak ödüyorum. Ne zaman "internet aşım" paketinde ki internet biterse o zaman mesaj geliyor.

TT altyapısı kullanıyordu sanırım.

Aynen öyle TT'den şu kadar SMS, dakika, GB alıyorlar sonra da size satıyorlar kar koyup. Yoksa TT'nin baz istasyonlarını kullanıyorlar.

Şu anda zaten Turkcell kullanmaktayım. Turkcell'in de bir takım sorunları var yok değil. 150 TL'lik paket kullanıyorum internetim bitiyor ve bana haber verilmeden internet aşım paketi tanımlanıyor. 150 TL'lik faturayı 400 olarak ödüyorum. Ne zaman "internet aşım" paketinde ki internet biterse o zaman mesaj geliyor.
Aynen öyle kitlemiyor direkt aşıyor. Birde bi ara Pop-uplar vardı yanlıştıkla tamam deseniz ne kadarsa artık tamam dediğiniz şey direkt faturaya yansıyor.

Aynen öyle TT'den şu kadar SMS, dakika, GB alıyorlar sonra da size satıyorlar kar koyup. Yoksa TT'nin baz istasyonlarını kullanıyorlar.

Aynen öyle kitlemiyor direkt aşıyor. Bir de bir ara Pop-uplar vardı yanlıştıkla tamam deseniz ne kadarsa artık tamam dediğiniz şey direkt faturaya yansıyor.

O yüzden Türk Telekom'a geçesim var. Bakalım biraz araştırmak gerek.

SONUÇ; Ayın 11'inde kart iptal oldu. Eski hattımla devam ediyorum ancak iş teli olarak kullandığımın IMEI'si kapandı (Gerçekten sinirim bozuldu).

En garanti yöntem SIM kartını elden alıp orada olay anında aktive edilmesi. Online üzerinden kuryeyle gelen SIM'lerde hep bir problem çıkıyor.
Aynen oyle. Neymis webden aldigim icin uygulama ile edecekmisim aktivasyonu. Ben 70 yasinda dede olup torunum webden almis olabilir. Sadece bayilerden alinanlarda oluyormus telden aktivasyon.

Geri
Yukarı