Vücut yapan bir kişi cips yer mi?

Maksimum 1 ay içinde 1-2 kere cheat day yapın daha fazla olmasın. Yememeniz en iyisi fakat canınız çok çektiyse, dediğim gibi maksimum 1 ay içinde 1-2 kere olsun.

kendi iraden için yememen lazım emin ol o cipsi yemediğin için iraden gelişecek sen gelişeceksin ve bambaşka bir insana dönüşeceksin ilk başladığın zamanlar yememeye özen göster ondan sonra zaten canın çekmemeye başlıyacak emin ol

Normalde haftada 3 kez falan cips yiyen bir kişiyim. Spora başladım yaz tatilini boş geçirmeyeyim diye. Cips seven birisi olarak da canım çekti ama yemedim. Başlayalı 2 gün oldu. Sizce 1 kereden bir şey olmaz mı? Yoksa hiç yememeli miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şunlara bir bakın. İmkanlar dahilinde kendiniz yapmanız daha iyi.

Cheat meal olarak yiyebilirsin ama spora yeni başlayan biri olarak bunu suistimal etmen çok muhtemel (kendimden biliyorum) o yüzden unut abi o cipsi. 1 hafta tut kendini alışırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı