WhatsApp'ı herkes bırakırsa hangi mesajlaşma uygulaması kullanılır?

Telegram dediğiniz uygulama Whatsapp'tan güvenli bir uygulama değil. Telegram da gruplarda uçtan uca şifreleme yok, normal kişilere de mesaj attığında kendin bu uçtan uca özelliğini aktif etmen gerekiyor, herkes için ayrı ayrı yapmalısın. Bu ayar Telegram da kendiliğinden aktif olarak gelmiyor. Bu iki özellikte Whatsapp'ta var. Whatsapp'ın kullandığı Signal güvenlik protokülü de Telegram'dan daha iyi. Whatsapp'tan rapor talep edebilirsiniz, 2016 yılında da sözleşme göndermişti kullanıcılara, bilgileriniz zaten Whatsapp'ın elinde var. Facebook anlaşmasıyla reklam göstermek peşinde. Şu an için en güvenilir program Signal görünüyor. İnternetin olduğu yerde bilgilere erişmek her daim mümkün bana göre.

Senin zihniyetine güldüm. Bip en tehlikelisi ama siz ve sizin gibiler "yapımcısı Türk" diye onu kullanıyor. Yapımcısı Türk bile değil ama :D
Bip Hollanda'da depoluyor ru
Senin zihniyetine güldüm. Bip en tehlikelisi ama siz ve sizin gibiler "yapımcısı Türk" diye onu kullanıyor. Yapımcısı Türk bile değil ama :D
Ekstra olarak her atılan ifadeyi sorduğuna göre, senin büyük sorunun var bence.
Rus'lara ve Amerika'lılara gitmesinden çok daha iyi.
Bip Hollanda'da depoluyor ru
Ekstra olarak her atılan ifadeyi sorduğuna göre, senin büyük sorunun var bence.
Rus'lara ve Amerika'lılara gitmesinden çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı