Wild Rift oynamayın!

Makaleler
1
Wild Rift oynamayın oynattırmayın, oynuyorsanız rank kasmaya çalışmayınız. Çıktığından beri oynuyorum ve adam akıllı oynayan birisi göremedim. Nasıl zümrüt elo gold ve plat elodan kötü olabiliyor ben buna hayret ediyorum. Şuan zümrüt elodayım ve gerçekten gold ve plat elodan daha zor çünkü takımıma hep feederlar, kolsuzlar sanki oyuna dün başlamış elemanlar geliyor. Hani oyunda sonradan kazanma gibi bir şansınızda yok, karşı taraf kasılırsa bittiniz demektir artık geri dönüşü yok. Mesela samira oynuyorum 20/1 gittiğim maçı kaybettim çünkü adamda 1 item var ve inanılmaz bir şekilde tek atma becerisine sahip. Gerçekten oyunun dengesi yok ve leş bir oyun. Bunu samimi olarak söylüyorum ki Mobile Legends denilen oyun Wild Rift illetinden daha iyi. Birde Duo giriyorum (ADC/SUP) ona rağmen kaybediyoruz. Diyeceklerim bu kadardı okuyan herkese teşekkürler. Eleştirelere vs. her şeye açığım.

Wild Rift oynamayın oynattırmayın, oynuyorsanız rank kasmaya çalışmayınız. Çıktığından beri oynuyorum ve adamakıllı oynayan birisi göremedim. Nasıl zümrüt elo Gold ve plat elodan kötü olabiliyor ben buna hayret ediyorum. Şu an zümrüt elodayım ve gerçekten Gold ve plat elodan daha zor çünkü takımıma hep feederlar, kolsuzlar sanki oyuna dün başlamış elemanlar geliyor. Hani oyunda sonradan kazanma gibi bir şansınızda yok, karşı taraf kasılırsa bittiniz demektir artık geri dönüşü yok. Mesela Samira oynuyorum 20/1 gittiğim maçı kaybettim çünkü adamda 1 item var ve inanılmaz bir şekilde tek atma becerisine sahip. Gerçekten oyunun dengesi yok ve leş bir oyun. Bunu samimi olarak söylüyorum ki Mobile Legends denilen oyun Wild Rift illetinden daha iyi. Bir de Duo giriyorum (ADC/SUP) ona rağmen kaybediyoruz. Diyeceklerim bu kadardı okuyan herkese teşekkürler. Eleştirelere vs. her şeye açığım.

Bende ilk çıktığı zamanlar oynamıştım. Daha eğitim bitti ilk maçtan yanlış koridora girdiğim için küfür yemiştim. Sildim sonra oyunu.

Katılıyorum sanki oyuna dün başlamış elemanlar geliyordu her oyun en az 1 tane o da jungle veya top falan olunca daha başlamadan kaybettiğimi anlıyordum bırakmadan önceki son maçlarımda artık çok da umursamadan derecelide quit atıyordum onu bile umursamıyordum.

Bot pre yapınca illa kazanmanız mı gerekiyor? Beş kişilik takımı kurmanız gerek arkadaşlarınızla. Tek başına kimse kasılamıyor zaten. Ayrıca zümrüt yüksek bir elo değil. İnsanlar o elolarda ciddi oynamıyorlar. Tüm suçu takımınıza atmanız da ilginç.

Wild Rift oynamayın oynattırmayın, oynuyorsanız rank kasmaya çalışmayınız. Çıktığından beri oynuyorum ve adam akıllı oynayan birisi göremedim. Nasıl zümrüt elo gold ve plat elodan kötü olabiliyor ben buna hayret ediyorum. Şuan zümrüt elodayım ve gerçekten gold ve plat elodan daha zor çünkü takımıma hep feederlar, kolsuzlar sanki oyuna dün başlamış elemanlar geliyor. Hani oyunda sonradan kazanma gibi bir şansınızda yok, karşı taraf kasılırsa bittiniz demektir artık geri dönüşü yok. Mesela samira oynuyorum 20/1 gittiğim maçı kaybettim çünkü adamda 1 item var ve inanılmaz bir şekilde tek atma becerisine sahip. Gerçekten oyunun dengesi yok ve leş bir oyun. Bunu samimi olarak söylüyorum ki Mobile Legends denilen oyun Wild Rift illetinden daha iyi. Birde Duo giriyorum (ADC/SUP) ona rağmen kaybediyoruz. Diyeceklerim bu kadardı okuyan herkese teşekkürler. Eleştirelere vs. her şeye açığım.
Katılıyorum. İlk çıktığından beri oynuyordum ama geçen sene sildim. Oyunda o kadar çok kolsuz var ki. Normalde küfür etmeyen birisi olarak o oyundaki insanlar o kadar saçmaydı ki etmediğim küfür kalmadı. Bence direkt LoL ve wild rift oynamayın hocam bağınızı kesin bence.

Geri
Yukarı