Windows 12, yakın bir zamana kadar gelmeyecek!

11 ile daha yol varken ne gerek var 12'ye? Stabil olmadan sürülüyor sonra uğraş dur.

Asıl hatayı 10 son işletim sistemi olacak ve hep güncelleme alacak demişti ama sonra vazgeçerek yaptı. Hem kullanıcıları kandırdı. Hem de istediği şeyi hala tam yapamadı.

Ben şahsen W11'i sorunsuz ve stabil kullanıyorum ilk dönemler berbattı evet ama şu an iyi. Fakat artık yeni bir işletim sistemi ile mücadele etmek istemez oldum. Artık mümkünse güncelleme şeklinde devam etsin. Daha stabil testler yapılsın. Gerekirse arayüz değişsin ama sistemi komple değiştirmek çözüm değil.

Ve konuda yazan şeye sonsuz katılıyorum oturup aylarca milleti yeni işletim sistemine zorlamak veya geçmelerini beklemek yerine mevcutu düzeltip güzelleştirip devam etmek çok daha iyi. Ve en azından herkes de devam eder.

11 ile daha yol varken ne gerek var 12'ye? Stabil olmadan sürülüyor sonra uğraş dur.

Asıl hatayı 10 son işletim sistemi olacak ve hep güncelleme alacak demişti ama sonra vazgeçerek yaptı. Hem kullanıcıları kandırdı. Hem de istediği şeyi hala tam yapamadı.
Kardeş sen doğru söylüyorsun ben sana katılıyorum. Var olan sisteme sürekli güncelleme vererek sürekli iyileştirse böylelikle çok iyi çalışan stabil bir Windows 10 olsaydı daha iyiydi. Windows sürekli renk değiştiren bukalemundan başka bir şey değil. Sistem değişmiyor paso tema değişiyor. Makyaj yapmayı seven çirkin bir hatundan farkı yok. 🙂

Geri
Yukarı