Windows 1903 Kurulur mu?

Neko2003

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Öncellikle kullandığım PC Modeli ASUS N551VW.
Windows 1809 sürümünü kullanıyorum.
Tek sormak istediğim soru:
1809’dan 1903’e geçerken bir sorunum olur mu veya temiz kurulum mu yapayım?
Sistem görüntüsü oluşturmak gerekir mi?
(Güncelleme bana Windows Uptade ile gelmiştir)
Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen yeniliklere göz atabilirsiniz, ben geçmenizi öneririm. Tamamen size kalmış. Ek güncellemelerle farklı özellikler de geliyor. Görev yöneticisinde ekran kartı sıcaklığını gösterme vb.
Bir sorun olup olmayacağına garanti veremeyiz ama normal çalışmakta olan bir bilgisayarda sorun çıkma ihtimali düşük. Temiz kurulumla geçmek her zaman daha sağlıklıdır fakat mecbur değilsiniz. Ben yükseltme ile geçtim bir sorun yok, bazı sorun yaşayan arkadaşlar var.

Ben update üzerinden geçtim sonra Windows'un kurtarma bölümünden sıfırladım sorunsuz kullanıyorum.
Gelen yeniliklere göz atabilirsiniz, ben geçmenizi öneririm. Tamamen size kalmış. Ek güncellemelerle farklı özellikler de geliyor. Görev yöneticisinde ekran kartı sıcaklığını gösterme vb.
Bir sorun olup olmayacağına garanti veremeyiz ama normal çalışmakta olan bir bilgisayarda sorun çıkma ihtimali düşük. Temiz kurulumla geçmek her zaman daha sağlıklıdır fakat mecbur değilsiniz. Ben yükseltme ile geçtim bir sorun yok, bazı sorun yaşayan arkadaşlar var.

Görev yöneticisinden ekran kartı sıcaklığını görme geldi mi?

Bugünden itibaren bütün oyunlarda FPS düşüklüğü yaşadım ve 4 kişiye sordum onlarda da aynı sorun var ve driver yazmayın. Neyi nasıl yükleyeceğimi gayet iyi biliyorum. Windows 8.1 yada illa Windows 10 kuracaksan 1511 kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum ile geçin.
Bugünden itibaren bütün oyunlarda FPS düşüklüğü yaşadım ve 4 kişiye sordum onlarda da aynı sorun var ve driver yazmayın. Neyi nasıl yükleyeceğimi gayet iyi biliyorum. Windows 8.1 yada illa Windows 10 kuracaksan 1511 kur.
Genel bir problem yok. Sorun yaşıyorsanız yeni konu açın çözüm üretelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı