Windows 7 hala kullanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Blodiy

Hectopat
Merhabalar, elimde Windows 7 olan bir HDD var. Yeni bir bilgisayar topluyorum. Bilgisayarda oyun oynarken videosu çekilip render'lanacak. Windows 7 hala daha kullanılabilir mi? Format atmak istememin sebebi içinde çok önemli dosyalarım, 350 GB'a yakın oyunlarım, çok önemli video efektlerim var. Formatlamadan Windows 10'a geçmek istemiyorum. Çünkü daha önce yaptım birçok sıkıntı yaşadım geri Windows 7'ye döndüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece 3'e kadar uğraşıp Windows 10'u kullanıma hazır ettikten sonra şimdi windows7 isosunu indiriyorum geri dönmek için . 10 yıllık bir laptopum var ve başka çarem yok kaldırmıyor . Performans artışı ümidiyle yükselttim fakat 7'de oynadığım oyunları 10'da açana kadar canım çıkıyor. Yani bence bilgisayara göre değişir durum .

Merhabalar, elimde Windows 7 olan bir HDD var. Yeni bir bilgisayar topluyorum. Bilgisayarda oyun oynarken videosu çekilip render'lanacak. Windows 7 hala daha kullanılabilir mi? Format atmak istememin sebebi içinde çok önemli dosyalarım, 350 GB'a yakın oyunlarım, çok önemli video efektlerim var. Formatlamadan Windows 10'a geçmek istemiyorum. Çünkü daha önce yaptım birçok sıkıntı yaşadım geri Windows 7'ye döndüm.

Sistemine bağlı ama 7 hala kullanılabilecek bir sistem. 8.1'i de öneririm ama. Hem daha güncel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı