Windows 7 Ultra gerçekleri

Windows 10'a duvar kağıdı eklemiş hocam.
Hayır hocam, düz windows 7 sadece duvar kağıdını değiştirmiş bu mesajda anlattım size niye windows 10 olarak göründüğünü.
Bu your System is Windows 10 olayı tamamen Chrome ile alakalı. Chrome tüm Windows 7 sürümlerinde user Agent'ı nedense Windows 10 olarak tanıtıyor ve sonuç da bu. Bunun Windows 7 Ultra ile alakası yok orijinal Windows 7 De'de aynısı. Ayrıca arkadaş Windows 10'un üzerine tema yüklemekle bile uğraşmamış normal Windows 7 sadece ekran kağıdı değişmiş o kadar baika hiçbir şey yok.

Windows 10 ID'si falan kullandığı yok. Sadece Google Chrome user agentları yanlış tanıttığı için oluyor. Orijinal Windows 7 De'de Windows 10 gözüküyor kanıt atabilirim.

Windows 7 Ultra İncelemesi: Gerçekler ve İddialar

Bugün, birçok kullanıcı tarafından sıkça tartışılan Windows 7 Ultra'nın iddialarını inceleyeceğiz. İncelemelerde dile getirilen bazı konulara dikkat çekmek istiyoruz:

Steam Açabilme İddiası:

Windows 7 Ultra'nın Steam'e giriş yapamadığı iddia ediliyor..

Kullanıcı Windows 10'a Windows 7 theme eklemiş ve reklamlamıştır, sonuç olarak Windows 7 Ultra Steam açamaz.

Ultra Sürümü Var mı?:

Windows 7 Ultra adlı bir sürümün varlığına dair şüpheler bulunuyor. Windows 7 kurulum ekranında bu adın yerine Windows 7 Ultimate ile karşılaşıldığı belirtiliyor. Bu durum, kullanıcıların Windows 7 temalarını kişiselleştirmesiyle çözülebilecek bir durum olabilir.
Microsoft Hizmet Sözleşmesi İhlali:

İhlaller:

İddialara göre, Windows 7 Ultra'nın Microsoft hizmet sözleşmesini ihlal ettiği belirtiliyor. Ancak, bu tür iddiaların doğruluğu detaylı bir inceleme gerektirir ve kesin bir bilgiye ulaşmak zordur.

• İlgili telif hakkı yasasının açıkça izin verdiği durumlar dışında ve bu yasanın izin verdiği ölçü haricinde, herhangi bir yazılım ya da Hizmete dâhil olan veya Hizmet aracılığıyla erişilebilen diğer Hizmet özellikleri üzerinde assembler diline çevirme, kaynak koda dönüştürme, şifre çözme, bilgisayar korsanlığı yapma, öykünme, açıklardan yararlanma veya tersine mühendislik işlemleri yapamazsanız;
  • iii. Farklı cihazlarda kullanmak üzere yazılımların veya Hizmetlerin bileşenlerini ayıramazsınız;
  • iv. Microsoft açıkça yapmanız için yetki vermedikçe, yazılımları veya Hizmetleri yayınlayamaz, kopyalayamaz, kiralayamaz, finansal kiralama yoluyla satamaz, içeri veya dışarı aktaramaz, dağıtamaz veya ödünç veremezsiniz;
  • v. Yazılımları, yazılım lisanslarını veya Hizmetlere erişme ya da Hizmetleri kullanma haklarını devredemezsiniz;
  • vi. Hizmetleri başka bir kişinin Hizmetleri kullanımına müdahale edecek veya herhangi bir hizmete, veriye, hesaba ya da ağa erişim sağlayacak şekilde, yetkisiz herhangi bir yolla kullanamazsınız.
  • vii. Yetkisiz üçüncü kişi uygulamalarıyla Hizmetlere erişim sağlayamazsınız veya herhangi bir Microsoft yetkili cihazı (ör., Xbox konsolları, Microsoft Surface vb.) değiştiremezsiniz.

Paranızı böyle şeylere yatırmak yerine poğaça çay alabilirsin, şimdiden afiyet olsun
Vay be zamanında silinen konumun ardından insanlar unutup gider sanmıştım bu olayı.

Windows 7 Ultra İncelemesi: Gerçekler ve İddialar

Bugün, birçok kullanıcı tarafından sıkça tartışılan Windows 7 Ultra'nın iddialarını inceleyeceğiz. İncelemelerde dile getirilen bazı konulara dikkat çekmek istiyoruz:

Steam Açabilme İddiası:

Windows 7 Ultra'nın Steam'e giriş yapamadığı iddia ediliyor..

Kullanıcı Windows 10'a Windows 7 theme eklemiş ve reklamlamıştır, sonuç olarak Windows 7 Ultra Steam açamaz.

Ultra Sürümü Var mı?:

Windows 7 Ultra adlı bir sürümün varlığına dair şüpheler bulunuyor. Windows 7 kurulum ekranında bu adın yerine Windows 7 Ultimate ile karşılaşıldığı belirtiliyor. Bu durum, kullanıcıların Windows 7 temalarını kişiselleştirmesiyle çözülebilecek bir durum olabilir.
Microsoft Hizmet Sözleşmesi İhlali:

İhlaller:

İddialara göre, Windows 7 Ultra'nın Microsoft hizmet sözleşmesini ihlal ettiği belirtiliyor. Ancak, bu tür iddiaların doğruluğu detaylı bir inceleme gerektirir ve kesin bir bilgiye ulaşmak zordur.

• İlgili telif hakkı yasasının açıkça izin verdiği durumlar dışında ve bu yasanın izin verdiği ölçü haricinde, herhangi bir yazılım ya da Hizmete dâhil olan veya Hizmet aracılığıyla erişilebilen diğer Hizmet özellikleri üzerinde assembler diline çevirme, kaynak koda dönüştürme, şifre çözme, bilgisayar korsanlığı yapma, öykünme, açıklardan yararlanma veya tersine mühendislik işlemleri yapamazsanız;
  • iii. Farklı cihazlarda kullanmak üzere yazılımların veya Hizmetlerin bileşenlerini ayıramazsınız;
  • iv. Microsoft açıkça yapmanız için yetki vermedikçe, yazılımları veya Hizmetleri yayınlayamaz, kopyalayamaz, kiralayamaz, finansal kiralama yoluyla satamaz, içeri veya dışarı aktaramaz, dağıtamaz veya ödünç veremezsiniz;
  • v. Yazılımları, yazılım lisanslarını veya Hizmetlere erişme ya da Hizmetleri kullanma haklarını devredemezsiniz;
  • vi. Hizmetleri başka bir kişinin Hizmetleri kullanımına müdahale edecek veya herhangi bir hizmete, veriye, hesaba ya da ağa erişim sağlayacak şekilde, yetkisiz herhangi bir yolla kullanamazsınız.
  • vii. Yetkisiz üçüncü kişi uygulamalarıyla Hizmetlere erişim sağlayamazsınız veya herhangi bir Microsoft yetkili cihazı (ör., Xbox konsolları, Microsoft Surface vb.) değiştiremezsiniz.

Paranızı böyle şeylere yatırmak yerine poğaça çay alabilirsin, şimdiden afiyet olsun
Zamanında ben bunu yapan arkadaşa "temadan öteye geçmez" deyince "konun silindi diye zırlama" deyip engellemişti.

Aynen kanka şirket, apartmanı yiyeceğim gülmekten.
Ayrıca AtlasOS Kernel'e ekleme yapmıyor sadece bazı hizmetleri devre-dışı bırakıyor bazılarını açıyor ve program ve Regedit kayıtları içinde geçerli.

Bahsedilen sözde şirket ne hikmetse Tobb'da unvan sorgulamada yok :).

Dostum Alakası Yok Eğer Öyle Olsaydı Atlas OS Windows'u Optimize Edemezdi Ve Bu Herhangi Birisi Değil Kocaman Şirket Ve Telif Dahil Hiçbir Sorunu Yok İsterseniz Kendi Bilgisayarınızdaki Dosyaları Koruyarak İndirin.
Kocaman şirket dediğiniz kişilerin şirketi şu anda yok yani bildiğimiz insanları kandırıyorlar.

Son düzenleme:
Vay be zamanında silinen konumun ardından insanlar unutup gider sanmıştım bu olayı.

Zamanında ben bunu yapan arkadaşa "temadan öteye geçmez" deyince "konun silindi diye zırlama" deyip engellemişti.

Bahsedilen sözde şirket ne hikmetse Tobb'da unvan sorgulamada yok :).

Kocaman şirket dediğiniz kişilerin şirketi şu anda yok yani bildiğimiz insanları kandırıyorlar.

Techolay da konu açan pyshic hocamda bildirmiş ve moderatörlerde görmüş dahsına karışmayacağım ama iş ciddiye biniyor sanki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240222-211519.png
    Screenshot_20240222-211519.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar bu arkadaşın hayranı olan hesap ne söylemeye çalışıyor biri aydınlatabilir mi?
1708628902249.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:).

Son düzenleme:
Böyle bir şeyin olduğuna inanan var mı cidden? Ben bunu bizzat aldım ve kurdum fakat kurduğumda daha kurulum ekranında mouse ve klavye gitti, elektrik geliyor fakat çalışmıyor. Buna patchle driverlarını yüklemeye çalıştım fakat olmadı ama başka bir Windows 7 isosuna atınca patchlendi ve driverları çalışır hale geldi ve temiz şekilde kurdum. Ayrıca bu Windows 7 Ultra diye bir sürüm çıkardığını iddia eden şahıs tek başına koskoca Windows 7 nin kernel dosyalarını açıp kurcalayamaz, sadece YouTube'dan bir video izleyerek arkaya duvar kağıdı koymuş o kadar. Hatta bu şahıs canlı yayın açtığı zaman girdim ve gerçekleri söylediğimde hemen canlı yayını kapattı, kısacası inanmayın böyle bir şey kesinlikle söz konusu olamaz.

Böyle bir şeyin olduğuna inanan var mı cidden? Ben bunu bizzat aldım ve kurdum fakat kurduğumda daha kurulum ekranında mouse ve klavye gitti, elektrik geliyor fakat çalışmıyor. Buna patchle driverlarını yüklemeye çalıştım fakat olmadı ama başka bir Windows 7 isosuna atınca patchlendi ve driverları çalışır hale geldi ve temiz şekilde kurdum. Ayrıca bu Windows 7 Ultra diye bir sürüm çıkardığını iddia eden şahıs tek başına koskoca Windows 7 nin kernel dosyalarını açıp kurcalayamaz, sadece YouTube'dan bir video izleyerek arkaya duvar kağıdı koymuş o kadar. Hatta bu şahıs canlı yayın açtığı zaman girdim ve gerçekleri söylediğimde hemen canlı yayını kapattı, kısacası inanmayın böyle bir şey kesinlikle söz konusu olamaz.
Bunu geliştirdiğini iddia edenler her kimse acilen hayal aleminden çıkış yapmalılar. Gidip bir çimleri falan ellemeliler dışarıda. Gerçeklikten aşırı derece kopmuş olduklarını gözlemliyorum. O kadar kopmuşlar ki yılların kapalı kaynak Windows'unu baştan kodladıklarını düşünüyorlar. Ve ortada kaynak kodu falan yok hani XP falan olsa neyse diyeceğim. Onların kaynak kodu sızdı internette duruyor ama NT 6.x ailesine mensup hiçbir sürümün kaynak kodu sızdırılmadı. Microsoft katı bir şekilde koruyor NT 6.x kaynak kodlarını.

Keşke satın almasaydınız siz de meraktan bile olsa. Muhtemelen neyin ne olduğunu bilmeyen, yaşı küçük insanlara - ki kendileri de muhtemelen çok büyük değil ya 15 ya 16 maksimum - bunu kakalarız diye düşünerek bu işe giriştiler. Kendilerine yapılan eleştirilere küfürle cevap vermeleri de bunu kanıtlıyor. Ne diyelim dua etsinler Microsoft kendilerine dava açmasın hak ihlalinden.

Geri
Yukarı