Witcher 3 envanter neden dolu?

erasepat

Decapat
Makaleler
2
Gördüğünüz gibi envanterimde taş hariç hiçbir şey yok fakat tine de 67 yer kaplıyor. Resimdeki taş ve glifleri yere bıraksam bile 67'den aşağı düşmüyor. Bilen var mı? Bunun yüzünden öldürdüğüm haydutların kılıçlarını alıp satamıyorum.

IMG_3266.jpg

Son düzenleme:
Gördüğünüz gibi envanterimde taş hariç hiçbir şey yok fakat tine de 67 yer kaplıyor. Resimdeki taş ve glifleri yere bıraksam bile 67'den aşağı düşmüyor. Bilen var mı? Bunun yüzünden öldürdüğüm haydutların kılıçlarını alıp satamıyorum.

Eki Görüntüle 1661677

Onların hemen üstündeki yerden diğer şeyleri atmayı denediniz mi? Oyuna yeni başlamışsınız sanırım. O rünleri silahlara zırhlara takacaksınız attıklarınızı seçerek atın.

Sadece buradaki eşyalar ile dolmuyor envanter. Yukarıdan ünlem işareti olan yere gelin. Sağ tarafta gereksiz çok fazla şey taşıdığınızı göreceksiniz.

Simya-zanaat eşyaları ve özellikle varsa envanterinde Roach'ın eşyaları ağırlık yapar. Bazı şeyleri söküp daha küçük maddeler elde ederek ağırlıklarını da düşürebilirsin ama dikkatli olmakta fayda var.

Eki Görüntüle 1661677

Önerim bu modu indirip öyle oynaman diğer türlü çok sıkıyor oyun.

Geri
Yukarı