Witcher 3 neden bu kadar abartılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum bende ondan bahsediyorum ilk çıktığında Türkiye'de bu kadar duyulmamıştı bu oyun herkesin ucuz falan diye işine geldi ve enis övdü diye oynamayanların %80'i oyunu övmeye falan başladı bu enis oyunu övdükten sonra Türkiye'de bu oyun çok duyulmaya başladı. Bende neden abartıklarını sordum bu kadar.

Dostum ben biraz abarttım yumruk olayı gene güzel ama ben God of War gibi oyunları oynarken genelde yumruğa kalkana kastım ben her oynadığım oyunda yumruk dövüşüne girmek istedim mesela burada RPG'sini övüp durduğum New Vegas'ın yumruk yumruğa dövüşü hiç güzel değil o oyunda savaşmicaksın konuşcaksın vuruş hissi yok ki.
Hocam bu çöp kutusu her şeye karışan fan kitlesi yüzünden abartıldı.

Öncellikle merhaba. Oyunu yaklaşık 10 saat oynadım fakat kendisinin abartıldığı kadar olmadığını fark ettim, atımız ruhsuz odun gibi neredeyse hiçbir şeye tepki vermiyor, bazı şeylere verse de tepki verdiği şeyler genel şeyler. Oyunun balon olduğunu düşünerek oynadım bazı şeylerde kendimce haksız çıksamda bazılarında haklı çıktım. Vuruş hissi gayet iyi ve tatmin edici fakat nedense kılıçsız bir yumruk dövüşüne girdiğimde bayağı sıkıldım. Başta yumruk yumruğa dövüş zevkli gelse de sonradan bir NPC'ye yumruk yumruğa kavga teklif ettim ve o kavgada gerçekten vuruş hissi biraz zayıf geldi. Bence bu oyun tam olarak bir RPG değil tabii ki bir Fallout New Vegas beklemedim ama bazı seçimler etki eder sanmıştım neredeyse ilk 10 saatte 2 tanesi falan etki etti onlarda çok basit şeyler. Grafikleri hala güzel bir ara merak edip Low'a çekmiştim ve hala güzel görünüyordu. Sadece 10 saat deneyim ettim ve tek sorunlarım bunlardı. Witcher 3 bence bir balon zamanında çoğu ünlü kişi övdü diye övülmüş bir oyun. Yoksa pek de bir numarası yok.
Prim postlarını acaba ne zaman bırakırsınız?

CDPR ayrı hırçın, hiçbir şeyi kabul etmeyen bir fanboy kitlesi var. O yüzden abartılıyor. Yoksa beni de sarmadı oyun.

Witcher 3 bir çok ödül almış ve övüldüğü kadar iyi bir oyun. Her şey hızlı hızlı ilerlemez bu tarz oyunlarda biraz da sabır gerekiyor. Onun dışında oynanış vs. çok hoşuma gidiyor. 👈

Boşa övmüyoruz yani.

Witcher 3 birçok ödül almış ve övüldüğü kadar iyi bir oyun. Her şey hızlı hızlı ilerlemez bu tarz oyunlarda biraz da sabır gerekiyor. Onun dışında oynanış vs. çok hoşuma gidiyor. 👈

Boşa övmüyoruz yani.

Oyunun uzunluğu yüzünden çok sıkıldım hikayeyi anlamaya çalışsamda çok bir diyalog sunmadığı için NPC'lerle sohbet kuramadım mesela oyunun başında şınav çeken NPC'lere neden burada olduklarını sormak istedim ama sorulmadı ben bu oyunu RPG'si için ve abartıldığı için oynadım ama sevmedim zorundada değilim zaten.
CDPR ayrı hırçın, hiçbir şeyi kabul etmeyen bir fanboy kitlesi var. O yüzden abartılıyor. Yoksa beni de sarmadı oyun.

Ben bu fan boy kitlesinin neden abarttığını merak ederek açtım konuyu ve 10 saattlik deneyimimde yaşadıklarımı ve canımı sıkan şeyleri anlattım ve bence abartıldığını söyledim. İşte konuya yorum yazanların çoğu kabul etmedi dediklerimin hiçbirini ben kendimce bunlara kabulum bu benim kendi düşüncem.

Öncellikle merhaba. Oyunu yaklaşık 10 saat oynadım fakat kendisinin abartıldığı kadar olmadığını fark ettim, atımız ruhsuz odun gibi neredeyse hiçbir şeye tepki vermiyor, bazı şeylere verse de tepki verdiği şeyler genel şeyler. Oyunun balon olduğunu düşünerek oynadım bazı şeylerde kendimce haksız çıksamda bazılarında haklı çıktım. Vuruş hissi gayet iyi ve tatmin edici fakat nedense kılıçsız bir yumruk dövüşüne girdiğimde bayağı sıkıldım. Başta yumruk yumruğa dövüş zevkli gelse de sonradan bir NPC'ye yumruk yumruğa kavga teklif ettim ve o kavgada gerçekten vuruş hissi biraz zayıf geldi. Bence bu oyun tam olarak bir RPG değil tabii ki bir Fallout New Vegas beklemedim ama bazı seçimler etki eder sanmıştım neredeyse ilk 10 saatte 2 tanesi falan etki etti onlarda çok basit şeyler. Grafikleri hala güzel bir ara merak edip Low'a çekmiştim ve hala güzel görünüyordu. Sadece 10 saat deneyim ettim ve tek sorunlarım bunlardı. Witcher 3 bence bir balon zamanında çoğu ünlü kişi övdü diye övülmüş bir oyun. Yoksa pek de bir numarası yok.

Öncelikle bu oyun kasfetli bir yapıda, ıssız ormanda lanetli bir kulübenin verdiği o his tarif edilemez, oyunu içten kılan hikayesi ve o verdiği kasfet aynı harry potter da verdiği gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı