Çözüldü Witcher 3 NG+ DLCler'de çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Dostlar, bildiğiniz üzere Witcher 3'ün ana hikayesini bir kere bitirince "Yeni Oyun+" seçeneği ile, oyunu bitirdiğiniz karakterle yani, Bitirdiğiniz Geralt'ın seviyesi ve envanteriyle ana hikayeye tekrardan başlayabiliyorsunuz. Oyunu bir süre önce bitirdim, şu anda bitirdiğim Geralt ile, baya sağlam zırhlar vesaire dizdim. Bu Geralt ile Hearts Of Stone ve Blood And Wine DLClerini oynayabilir miyim? Ana hikayede kasılmayı seviyorum, bence ana hikayede ng+ gereksiz bir olay. Çünkü bir RPG oyununda karakter gelişimini farketmeden oynarsan, amacı olmuyor. Ama DLC'lerde sıfırdan başlamak istemiyorum zaten çok uzun olmadığı için. NG+ seçeneği DLC'lerde de işe yarıyor mu? Yani kısaca sorunun aslı, yeni oyun dediğimiz zaman ana hikayeyi katmadan, sadece DLC hikayelerini oynayabilmemiz için bir seçenek var. NG+ seçeneği ile sadece DLC'leri oynayabiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Çözüm
O şekilde değil hocam, onu biliyorum. Ben ana hikayeden ayrı şekilde sadece DLC hikayelerini oynayacağım yeni oyun deyip. O Zaman'da çalışıyor mu?

Sistem aynı zaten. Ng+ açınca zaten ana hikaye haritasından başlarsın. Oradan da Fast travel ile DLC haritasına gidersin. O şekilde. Ana hikaye bittikten sonra aynı karakterinle DLC'ye devam ediyorsun zaten. Sıfır karakterle DLC'ye başlamıyorsun.
O şekilde değil hocam, onu biliyorum. Ben ana hikayeden ayrı şekilde sadece DLC hikayelerini oynayacağım yeni oyun deyip. O Zaman'da çalışıyor mu?

Sistem aynı zaten. Ng+ açınca zaten ana hikaye haritasından başlarsın. Oradan da Fast travel ile DLC haritasına gidersin. O şekilde. Ana hikaye bittikten sonra aynı karakterinle DLC'ye devam ediyorsun zaten. Sıfır karakterle DLC'ye başlamıyorsun.

Çözüm

Geri
Yukarı