Witcher 3'de en çok sevdiğiniz zırh hangisi?

Ben oyunun farklı aşamalarında farklı zırhlar kullanmayı seviyorum. Mesela Kaer Morhen savaşında Grifin, Skellige savaşında ayı zırhını kullanıyorum. İklime göre giyinince daha iyi moda giriyorum. Genel görünüş olarak engerek ve kedi zırhı en güzelleri bana göre.

Selamlar öncelikle herkese, iyi akşamlar.
Sorum başlıktaki gibi. Witcher 3'de kullanmayı veya görünüşünü en sevdiğiniz zırh seti hangisiydi?
Anket düşündüm ancak oyunda bir sürü zırh seti var. Genel olarak 6 tane okul olsa da aklınız da başka bir zırh seti varsa onu da yazabilirsiniz.
Benim ki kurt okulu hele ki grandmaster seviyesinde bayağı iyi gözüküyor.

Eki Görüntüle 898874

Kurt, ayı, engerek ve mentikor zırhı hepsini büyük usta yaptım ve hepsine rün koydum oyun bir süre sonra aşırı kolay oldu. Oyunu 325,2 saat oynadım. Kötü tarafı şu ki bilgisayarı sıfırlamam nedeniyle bütün kayıtlarım yok oldu. Ben de bir daha dönmedim oyuna.

Kurt, ayı, engerek ve mentikor zırhı hepsini büyük usta yaptım ve hepsine rün koydum oyun bir süre sonra aşırı kolay oldu. Oyunu 325,2 saat oynadım. Kötü tarafı şu ki bilgisayarı sıfırlamam nedeniyle bütün kayıtlarım yok oldu. Ben de bir daha dönmedim oyuna.
Steam yedeklemesi yapmadiniz mi?

Üç oyunda da kullandığım ve en sevdiğim zırh Raven's Armor...altta gömlek, üstte kaftan, onun üstünde zincir zırh ve en üstte deri zırh olmak üzere ciddi bir koruma sağlıyor ve çok iyi görünüyor...yalnız nedense bu zırhı üçüncü oyuna eklememişler, ben de mod kurarak bu zırhı elde ettim.

Galiba W1 Save aktarması yaparak W3'de bu zırh geliyordu sanki bir yerden öyle duymuştum ama emin de değilim. Gerçekten güzel zırh pelerin falan fragmanı anımsatıyor.
Oyunu DLC'lerle birlikte 8 kere bitirdim ve hepsinde kurt okulunu tercih ettim. Bence hem karizma hem de denge açısından en iyi zırhlardan biri, özellikle kırmızı ya da Siyah'a boyadığın zaman. Griffin de 2.dir benim için :)

Bir mod vardı kaer morhen Armor'u güçlendirmek için tam senlik bence.

Hocam bende oyunu kurt zırhıyla bitirmiştim 2 kere ancak "8 kere" aynı zırh seti ile sıkılmadınız mı hocam? Bende şu an yeniden başladım bu sefer kedi zırhı ile bitirmeyi düşünüyorum. Bende kırmızı boya ile oynamıştım gerçekten çok iyi oluyor.

Galiba W1 Save aktarması yaparak W3'de bu zırh geliyordu sanki bir yerden öyle duymuştum ama emin de değilim. Gerçekten güzel zırh pelerin falan fragmanı anımsatıyor.

Teşekkürler hocam...kitaptaki ve ilk iki oyundaki Geralt'a benzetmeye çalıştım. Epey uğraştım yapboz gibi ama değdi...W1'den W2'ye vardı yanlış hatırlamıyorsam ama W3'e aktarımda yok diye biliyorum.

Teşekkürler hocam...kitaptaki ve ilk iki oyundaki Geralt'a benzetmeye çalıştım. Epey uğraştım yapboz gibi ama değdi...W1'den W2'ye vardı yanlış hatırlamıyorsam ama W3'e aktarımda yok diye biliyorum.

W1'den W2'ye, ondan sonra da W2 kayıt dosyasını W3 oyununa aktarabiliyoruz hocam. Doğru mudur yanlış mıdır emin değilim ama bir yerden duymuştum sanki bu yöntem ile o zırh setini oyunda görebiliyoruz diye. Araştırmak lazım.

Geri
Yukarı