Withcer 3 gerçekten güzel mi?

Tavsiyem şu olur. 1. oyun eski olduğu için haliyle mekanikleri falan da eski. İlk oyunun her ne kadar hikayesi iyi olsa da bence artık Witcher evrenini çok sevmiyorsanız oynanmaz. Fakat 2. oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Fazla abartılmış bir oyun. İşin komik tarafı, bu oyunu övenlerin yarısı ilk iki oyunu oynamamıştır bile.
Beni felaket derecede baydı. Hele ki her otuz dakikada bir animasyon hataları, glitch ve bug gördükçe iyice çıldırdım. Saçma sapan FPS düşmesi ve yapay zekâ saçmalıkları da cabası. Daha sayarım ama linç yemek istemiyorum.

Düt düt Witcher 3 yargılayan tayfadan kaçma treni. Mevcut yolcular @Lyrinx, @Chitoge Kirisaki,@strigoi. Boş koltuk sayısı 25. tren kalkıyor düt düt.

Şaka bir yana oyunu dün itibarıyla 8 kere bitirdim. DLC'leri 7 kere bitirdim. Hayatımda en sevdiğim oyun Witcher 3. oyun sadece canavar kesmekten ibaret değil ayrıca. Çok detaylı yan görevelere ve ana hikayeden güzel olan DLC'ler mevcut oyunda. Tabii RPG türünü sevmiyen birinin W3 sevmemesi gayet normal. Ama sizin yargıladığınız gibi bir oyun. Sıkıldığımız zaman çeşit, çeşit mod indirip ortamı şenlendirebiliyoruz.
Hocam ne yaptınız 8 defa ne😮 RPG oyunlarını az çok beğenirim. Yani bana verdiğimiz cevaplara göre hikayeyi farklı yönlere çekmek beni cezbetmiyor diyemem :)

Fazla abartılmış bir oyun. İşin komik tarafı, bu oyunu övenlerin yarısı ilk iki oyunu oynamamıştır bile.
Beni felaket derecede baydı. Hele ki her otuz dakikada bir animasyon hataları, glitch ve bug gördükçe iyice çıldırdım. Saçma sapan FPS düşmesi ve yapay zekâ saçmalıkları da cabası. Daha sayarım ama linç yemek istemiyorum.
3. oyundan mı bahsediyorsunuz?

Hocam ne yaptınız 8 defa ne😮 RPG oyunlarını az çok beğenirim. Yani bana verdiğimiz cevaplara göre hikayeyi farklı yönlere çekmek beni cezbetmiyor diyemem :)

Oyunun içerisinde ki birçok şey (yan görevler bile) oyunu tamamen etkiliyebilir. Birçok unsur var. Oyunun başın da yanlış bir şey yaparsanız oyunun sonunu etkileyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı