Xbox One S ve Xbox Platformu İncelemesi

Hortlatmak istemem ama yazmam lazım hocam:D

Hala memnun musunuz? Ben de One S almak istiyorum Forza için. Bir kaç ay sadece Forza oynarım.

Sizce aşağıdaki ilan uygun mu? 1TB+Forza Horizon 4+Çift Kol+3 ay Live Gold üyelik 2200TL.

Yoksa sadece konsol ayrıca Forza Horizon 4 mü almalıyım? Çift kol sonra da alabilirim aynı fiyata gelecekse.

Şimdiden teşekkürler:)
Online oynayacaksan XBOX alma. Gold aboneligi acayip zamlandi. Soruna gelirsek bence sadece cift kol/hediye GOLD ya da duz ONE S al. FH4'u Gamepass alarak oynarsin.

Evet, cidden dusundugumden de kotuymus 😀 O zaman kutulu alin bari. Attiginiz link uygun gibi.
Hocam PC monitöründe kullanacağım. XBOX'a hoparlör bağlayamayacağım için sese ihtiyacım olacak. Bu linkteki monitörün jack çıkışı olduğunu gördüm. Bu jacka hoparlör bağlasam ses alabilirmiyim?

Hocam PC monitöründe kullanacağım. XBOX'a hoparlör bağlayamayacağım için sese ihtiyacım olacak. Bu linkteki monitörün jack çıkışı olduğunu gördüm. Bu jacka hoparlör bağlasam ses alabilirmiyim?
O konu hakkinda bir bilgim yok maalesef. Konu acip yardim isteyin.

Konuyu tekrar canlandırmak istemedim ama xbox one s 1 tb forza edition olan sizce alınır mı ? 2.999 TL fiyatında ? Xbox Series X ve S çıkarken.

Konuyu tekrar canlandırmak istemedim ama Xbox One S 1 TB Forza Edition olan sizce alınır mı? 2.999 TL fiyatında? Xbox series X ve S çıkarken.

Bence biraz daha sabredip series s almalısın. Xbox all Access hizmeti inşallah türkiyeyede gelir 2 yıl boyunca ayda 25$ ödeyip hem Gamepass hem de konsol sahibi oluyorsunuz.

Geri
Yukarı