Xbox Series X vs PS5

Ben fiyattan yanı sıra arkadaşın oynayacağı oyunlara göre Game Pass dedim zaten Game Pass zamlanıp PS Plus ile aynı fiyatta olursa dahi hala Game Pass demeye devam edeceğim kütüphane farkı ortada Game Pass şu an daha iyi ve Activison Blizzard oyunları eklenince kat kat daha iyi olacak.

FIFA 23 var şu an Game Pass'te.

Ya ben bir şey demiyorum ki zaten PS daha iyi.

Çok daha iyi ama Xbox savunmak zaten Fiat arabalarına binmeye benzer değil mi hocam 🥰.

Game Pass'te FIFA olmasını anlamadım en son FIFA 22 gelmiş olması gerekiyordu ama hepsi yoktu galiba ben göremedim ve zaten ikisinde de EA Play yok mu (EA Play'de yeni tüm FIFA'lar var)? Tercihe kalmış.
Ps plusa zam geldi, gamepasse de bu hafta zam gelir büyük ihtimalle yani hepsinde fiyatlar pahalı.
FIFA 23 var hocam. Evet, dediğiniz gibi EA Play üyeliği de her iki konsolda bulunuyor. Burda önemli olan husus konu sahibinin abonelikleri ve gamepadleri değerlendirerek bir seçim yapması olacaktır.

Bende 2 side yok şahsen alacak olsam exclusive oyunları oynamak istediğim için PS alırdım fakat oyunlara verecek çok parası olmayanlar ve 1 2 tane oyun oynayanlar için daha mantıklı değil mi Xbox.

Xbox sadece F/P konsoldur Microsoft Sony'nin önüne geçmek için kalitesiz malzemeyle ucuz konsol yapar.

Ben fiyattan yanı sıra arkadaşın oynayacağı oyunlara göre Game Pass dedim zaten Game Pass zamlanıp PS Plus ile aynı fiyatta olursa dahi hala Game Pass demeye devam edeceğim kütüphane farkı ortada Game Pass şu an daha iyi ve Activison Blizzard oyunları eklenince kat kat daha iyi olacak.

Şu an Game Pass'in daha iyi olduğu konusunda hiçbir zaman anlaşamayacağız sanırım. PS tarafındaki oyunlar bana göre daha iyi. CoD'lar Diablo'lar geldiği zaman oyunların çıkışından kısa süre sonra gelirse değişir durum, ona katılıyorum. Tamamen oyun zevkine bağlı bir durum. Sony exc. hayranı olduğum için bu durum CoD'lar ve Diablo'lar gelse bile benim için değişmez. Ama genel kitleye Game Pass daha iyi diyebilirim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı