Xbox SX vs PS5

Activasion firmasını satın alırsa büyük değişim olacak. 2023 için çok sayıda exclusive AAA oyunlar getirecek Xbox. Tabii burdan karlı çıkan pc fakat Xbox marka olarak karlı çıkıyor.
Onun çok etkileyeceğini düşünmüyorum bu saatten sonra.
Artık oyunları Game Pass'e de getiremeyecek, PS'den de ayıramayacak son şartlardan sonra ki satın alım da iptal edilecek gibi duruyor.

Onun çok etkileyeceğini düşünmüyorum bu saatten sonra.
Artık oyunları Game Pass'e de getiremeyecek, PS'den de ayıramayacak son şartlardan sonra ki satın alım da iptal edilecek gibi duruyor.
Bende iptal edileceğini düşünüyorum fakat şunu belirtmek istiyorum. Bethesda satın alındıktan sonra da PlayStation'dan kopmadı. Sadece yeni oyunların gelmeyeceği söylendi. Eğer Activison satın alınırsa yeni oyunların çoğu ps tarafına çıkmayacak. Game Pass'e neden getiremeyecek dediniz bir tek onu anlamadım.

Bende iptal edileceğini düşünüyorum fakat şunu belirtmek istiyorum. Bethesda satın alındıktan sonra da PlayStation'dan kopmadı. Sadece yeni oyunların gelmeyeceği söylendi. Eğer Activison satın alınırsa yeni oyunların çoğu ps tarafına çıkmayacak. Game Pass'e neden getiremeyecek dediniz bir tek onu anlamadım.
Bu satın alım görüşmelerinde Game Pass'e getirmeyeceğini taahüt ettiler karşı tarafı ikna etmek için.

Onu dedikten sonra Xbox ceo'su game pass'e koymak için bir engel olmadığını söyledi. 😂

Hocam haberin tarihi Eylül 2022, bunun üzerine çok gelişme oldu ben yakından takip ediyorum davayı. Sürekli yeni pazarlıklar yapılıyor her seferinde.
Bu satın alım onaylanmayacak onaylansa bile getirebileceklerini sanmıyorum.
Keşke gelse tabii erişim rahatlamış olur insanların.

Hocam haberin tarihi eylül 2022, bunun üzerine çok gelişme oldu ben yakından takip ediyorum davayı. Sürekli yeni pazarlıklar yapılıyor her seferinde.
Bu satın alım onaylanmayacak onaylansa bile getirebileceklerini sanmıyorum.
Keşke gelse tabii erişim rahatlamış olur insanların.

Davada evet söylenen gelmeyeceğiydi fakat bu adam 2 kez geleceğini söyledi zaten niyetleride bu yönde.

PS5 Demon Souls oyunu cidden ilgimi çekiyor, bence PS5 almalıyım. Halihazırda PC var evimde.
PC var ise sormanıza gerek yok çünkü aslında Xbox mini bir PC denilebilir ama gerçekten mini bir PC yani üzülürsünüz alırsanız.
PlayStation 5 şiddetle önerimdir alıcağınız model CFI-11 yada 12 ile başlar ise yeni üretim oluyor bu ek bilgi olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı