XenForo 2.0 Hatalar ve İstekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumda kullanıcıya özel stil seçimini beğendim. :)

Takip edilen konular sayfası çalışmıyor.

1522487736493.png

Örnek olarak bu konuyu takip ediyorum ve göstermiyor.

Takip edilen konular sayfası çalışmıyor.

Eki Görüntüle 289219

Örnek olarak bu konuyu takip ediyorum ve göstermiyor.
Arama eklentisi ile ilgili bir durum. Sunucu yüküne çok fazla etkisi olduğu için geçici olarak devre dışı bıraktık. Eklenti güncellenene kadar bu tür sorunlar yaşanabilir.

Windows konusunda bir önerim olacak.

Madem Windows konusunda takıntılıyız, en güncel versiyona hizmet veriyor, hatta Windows 10'un bile eski sürümlerine destek veriyoruz, neden Windows 8.1, Windows 7 gibi bölümler var?

Dışarıdan inanılmaz bir ironi gibi duruyor bence. Bölüm var, ama destek yok.

Gereksiz. Hepsini Windows adı altında toplayıp, alt bölümler oluşturulabilir, veya başlarına ikinci el bölümündeki Satılık - Alıcı gibi etiketlerle Windows 10 - Windows 7 yazılabilir. Hatta yapılabilirse, kullanıcı Windows 10 dışındaki seçeneklere basınca hemen altına bir uyarı çıkabilir. Şunun gibi: Güncel olmayan işletim sistemlerine destek verilmeyebilir, Windows 10'a yükselterek ayrıntılı destek alabilirsiniz gibi...

Windows 8.1 ve 7 kategorilerinde zaten desteğin bittiğine dair bir mesajımız mevcut.
Ayrıca bahsedilen destek, Technopat ekibinin desteği. Yani üyeler yardım edebilir, ediyor da.
Şimdilik bu şekilde kalması daha iyi.

Hata ve istekler dışında, şu an karanlık temanın oldukça iyi çalıştığını söyleyebilirim. Kaydırmalar yağ gibi, saçma buglar yok ve gayet güzel bir renk şemasına sahip. Technopat ekibine teşekkür ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı