XenForo 2.0 Hatalar ve İstekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sitede aşağı doğru inerken, yukarıda çıkan çubuğa tıklamadan oradakileri görmek iyi olurdu. Eskiden bildirimlere tıklamıyorduk, imleç üstüne gelince açılıyordu otomatik, bence öyle daha iyi olurdu. Birde bir konuya girdiğin zaman, sayfa bembeyaz oluyor. Arkaplan, konunun arkaplanı, Yeni Konular, ya da Yeni Mesajlar bölümünün rengi değişse daha iyi olur, gece gözleri çok yorar. Benim önerim sadece sayfanın arkaplanını değiştirin, konuların arkaplanı beyaz olarak kalsın. Mavi yakışır bence. ya da gece modu eklersiniz, ya da ikisinide yaparsınız :D?

Recep Bey puntolar eski büyüklüğüne kavuşturulsa? Bir de butonları saran çerçeveler mi diyeyim, kutucuklar mı, onlar eskisi gibi belirgin değil sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlave:

PM eklentisi yok galiba Add Ons listesinde. :D İyi olurdu isterdik. :D

Bir link ekleyince o link mavi renk olup belirginleşiyordu. Şimdi de belirgin ama eskisinden daha az belirgin.

Technopat Neden Vatan Computer ile Bilgisayar Topladı?

Mesela üstteki gibi. Üzerine imleci getirince altı çizili oluyor. Varsayılan temada da böyle, Dimension'da da böyle.

Mesaj düzenleme olayı çok kolaylaştırılmış. Önceden yeni bir sayfaya yönlendiriyordu.

Bir de bloglar tahmini olarak ne zaman açılır?

@Recep Baltaş

@Ali Güngör

Customize tuşuna basıp herhangi bir değişiklik yapmaktan vazgeçtiğimizde arka plana tıklayınca ilgili pencerenin kapanması daha güzel olur. Değişiklik yapmayacak olsak bile Save'e tıklamadan pencere kapanmıyor.

Bunu bir GIF ile anlattım fakat Gyazo yazılımı desteklenenler listesinde gözükmediği için GIF linkini atmak istemedim.

GIF yükleme butonunu da göremedim mesaj panosunda.

Böyle bir buton varsa nerede?

Resim.png

Bu arada bu liste düzenlenecek mi? Eski usüle göre her şey Sosyal'e yükleniyordu. Liste sabit kalacaksa lütfen Gyazo'yu da ekleyin.

Çok sevinirim.

Bir Chrome eklentisi olarak Lightshot ne kadar popülerse masaüstünde de Gyazo bayrağı kapmış bir servis.

Yeni Xenforo'ya çok yakışacağını düşündüğüm bir hizmet, açıkçası.

Reklam gibi olmasın, çok işlevsel bir program:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra:

Drive linki atıyorum. Play'e basınız. İlk satırda bahsettiğim pürüzü görmenizi istedim.
Umarım banlanmam. GIF yükleme butonunu göremedim.

Customize Penceresi Hakkında.mp4

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazi üyelerimizin profile bakmak isterken aldigim hata iletisidir.

Diff:
Bu üye profilinin görüntülenmesine sınır getirdi.

Acaba cezali olduklari icin mi? Hos cezali olduklarini bilmiyorum ama durum böyle.
Ya da beni kara listeye aldiklari icin de olabilir mi acaba?

Bilginize :)

~Sonradan Gelen Edit~

Su secenek ile mi alakali acaba cikaramadim simdi?

212121.jpg

Arkadaşlar selam,

yakın zamanda Sosyal'i XenForo 2.0.4 sürümüne güncelledik. Güncelleme ile birlikte epey bir kısmı yeniden tercüme ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Lakin gözümüzden kaçan yerler olabilir. Bu durumda bize lütfen eksik olan kısımları belirtiniz.

Ayrıca yine karşılaştığınız hatalar varsa da belirtin. Bunları doğrudan geliştirici ekibe iletmekteyiz. Kısa sürede çözümünü sağlamak istiyoruz.

Ek olarak istediğiniz özellikler varsa bunları da lütfen belirtin. Hatta buraya girip ben bu eklentinin olmasını istiyorum derseniz de değerlendireceğiz:

Add-ons [2.x]

Desteğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz. Sosyal'i geliştirmeye devam edeceğiz :) Daha önceden anket ile sorduğumuz temalardan beğendiğiniz iki tanesini 2.0.4'e geçer geçmez kullanıma sunduk mesela :)

İyi sosyaller :)

Ok ile belirttiğim kısma fare imlecini getirince ingilizce poll yazısı çıkıyor, bu kelimeyi çevirmeyi atlamış olabilirsiniz. :)

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzaları biraz daha belirgin yapabilir misiniz? Çok silik gözüküyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı