Xeon X5460 ve GT 1030 sisteme Windows sürüm önerisi

Tabi ki o yandan Windows 10 ama benim merak ettiğim Windows 7 kullandığımda ne gibi durumlar oluşur veya kaç FPS daha düşük alırım ?
Aynı işlemci diyebiliriz. 2 Sene boyunca E5472 kullandım. Windows Pro 64 bit olarak. Çokta memnundum, Windows 10 ilk bedava olduğu zamanlar upgrade etmiştim ama memnun kalmamıştım açıkçası daha sonra Win7 Pro 64bit'e döndüm. Tavsiyem de o yöndedir.

Tabi ki o yandan Windows 10 ama benim merak ettiğim Windows 7 kullandığımda ne gibi durumlar oluşur veya kaç FPS daha düşük alırım ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buyrun burda bazı testler var.

Aynı işlemci diyebiliriz. 2 Sene boyunca E5472 kullandım. Windows Pro 64 bit olarak. Çokta memnundum, Windows 10 ilk bedava olduğu zamanlar upgrade etmiştim ama memnun kalmamıştım açıkçası daha sonra Win7 Pro 64bit'e döndüm. Tavsiyem de o yöndedir.
Öyleyse yarın Windows 7 kurayım 3 yıl Windows 10 kullandım bakalım ne gibi farklar olacak kurduktan sonra performans düşüşü veya artışı olursa konu üzerinde belirtirim.

Buyrun burda bazı testler var.
Videolar için teşekkürler. Cidden izlemediğim video kalmadı ve bunları da izlemiştim ilgilenip araştırdığınız için sağolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı