XFX Nasıl bir Markadır?

Uygun fiyatlı modellere bakıcaksınız RTX 2060 Super olarak kafanız rahat olucak ama 2600 TL'ye bu ekran kartı rakipsiz gibi bir şey oluyor.
Fatura olayı bni düşündürüyor. Bir de markayı hiç bilmiyorum. AMD kanadında bu olaylar sanki baya bir sıkıntı gibi.

Sapphire Pulse modeli nasıl peki bu kartta?
İndirim tarihleri belli değil. Takip edin. Bu akşam Gaming Gecesi var. Sapphire Pulse modelinin indirime girmesi muhtemel.
Şimdi bakıyorum ona. Bakalım açılan ürünlere göre bu akşam harekete geçebilirim;)

AMD tarafında özellikle 5000 serisi ile Sapphire kartları gözüm kapalı alınacak duruma getirdi.

Sıcaklık olarak fikir verebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 5700 XT parasına alınabilecek RTX 2060 Super olarak Galax EX (White) modelini öneririm:

İnceleyebilirsiniz:

Sıcaklık bakımından farklı modeller ile karşılaştırma yapılmış fikir verir diye düşünüyorum.

@Sylveon Pulse modelinin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Hatta çoğu yerde Nitro+'dan bile iyi gibi ısı değerleri falan:)
Ben @Mithat Berhan dediği gibi Gigabyte modelini daha mantıklı buluyorum.

Farklı bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım RTX 2060 Super mantıklı gelmedi?

Ben @Mithat Berhan dediği gibi Gigabyte modelini daha mantıklı buluyorum.
Gigabyte'ın fiyatı çok yüksek geldi bana şu an sanki.
Bir de hiçbir yerde bulamadım onu. Diğer üç fanlı modeli var her yerde. @Mithat Berhan

Arkadaşlar unutmayın ki kart bazında konusmak lazım. Her firmanın model bazında uçurumsal kalite farkları çıkabiliyor. Navi GPU'ların PCB'lerinin incelendiği cok kaliteli videolar var YouTube'da. Ona istinaden yaziyorum, son kullanici genelde termal degerlere gore yorum yapiyor. Overall olarak Sapphire Nitro Plus modeli 5700 XT GPU'lar arasında en iyisidir. XFX thick III'de bile randıman sağlayamadı. ASUS maalesef 4 tane vidanin muakevemetini yanlis hesapladi. Degistirdiginizde de 6-7 derece rahatlatiyor ama benim gozumde yeterli degil, ayrica ASUS'dan vidalari ucretsiz isteme hakkiniz var eger kendi sitelerinde belirttikleri seri No'lu GPU'lardan birini aldiysaniz, tabii telefonlarini acarlarsa. Big Navi'den cok umutluyum cunku RDNA mimarisi fiyatina gore inanilmaz seyler başardı. Bendeki Gaming X maalesef hayal kirikligiydi, gerek GPU clock sustain etmemesi gerek termal performansi olsun. Yoksa hicbiri hissesi sahip oldugum sirket degil. Cebimize gore buradaki arkadaslara bilgim varsa eger paylasma niyetinde yaziyorum, hepinize saygilar iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı