Xiaomi marka seçimi hangisi alınmalı?

Teknomah

Hectopat
Xiaomi Mi Note 10 Pro mu? Yoksa mi 10 mu? Veya mi 10 Pro almaya deger mi? Hangisi tercih edilmeli ve neden tercih edilmeli fark nedir ve kullanıcı tavsiyeleri nedir acaba? Yardımcı olur musunuz?
Bütçe önemli degil bütçe üstünden degerlendirmeyelim lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 10 Pro, kamera, pil, ekran boyutu ve (bildiğim kadarıyla) ekran çözünürlüğü olarak 10'u geride bırakıyor. "Eğer büyük telefon kullanmak benim adıma problem olmaz" diyenlerdenim diyorsan, tercihini 10 pro yönünden yapmanı tavsiye ederim

Note 10 Pro, kamera, pil, ekran boyutu ve (bildiğim kadarıyla) ekran çözünürlüğü olarak 10'u geride bırakıyor. "Eğer büyük telefon kullanmak benim adıma problem olmaz" diyenlerdenim diyorsan, tercihini 10 Pro yönünden yapmanı tavsiye ederim

Büyük telefon kullanmak sorun degilde Note10 Pro nasıl mi 10 geride bırakıyor ki oraya takıldım iki telefon arasında gidip geliyorum karar veremedim

Xiaomi Mi Note 10 Pro mu? Yoksa mi 10 mu? Veya mi 10 Pro almaya deger mi? Hangisi tercih edilmeli ve neden tercih edilmeli fark nedir ve kullanıcı tavsiyeleri nedir acaba? Yardımcı olur musunuz?
Bütçe önemli degil bütçe üstünden degerlendirmeyelim lütfen.
İkisi arasında devasal bir işlemci gücü farkı var. Mi Note 10 orta seviye bir işlemci kullanırken Mi 10 piyasadaki en iyi işlemcilerden birini kullanıyor. Ekran olarak da Mi 10 90Hz iken Mi Note 10 60Hz yenileme hızına sahip. Bir de Mi 10 modelde 5G var. Onun dışındaki özellikleri benzer. Karşılaşma linkini de bırakıyorum 😀

İkisi arasında devasal bir işlemci gücü farkı var. Mi Note 10 orta seviye bir işlemci kullanırken Mi 10 piyasadaki en iyi işlemcilerden birini kullanıyor. Ekran olarak da Mi 10 90Hz iken Mi Note 10 60Hz yenileme hızına sahip. Bir de Mi 10 modelde 5G var. Onun dışındaki özellikleri benzer. Karşılaşma linkini de bırakıyorum 😀
Tamam çok yanlış gelmişim ben hahah

Mi 10 Pro'nun resmi satışı yok. O yüzden Mi Note 10 Pro vs Mi 10 daha mantıklı.

Mi 10 artıları: Ekranı, performansı, daha yeni bir telefon olması.

Mi Note 10 Pro artıları: Bataryası, fiyatı.

Geri
Yukarı