Xiaomi Redmi Note 7 vs Xiaomi Mi A3 vs Samsung Galaxy A50

Aghayev13

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Yaklaşık 1 ay sonra yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda şu modeller var :
  • Xiaomi Redmi Note 7
  • Xiaomi Mi A3
  • Samsung Galaxy A50
Aralarında en çok istediğim Note 7 4/64. Mi A3`de AndroidOne işletim sistemi kullanıldığı için pek içim ısınmadı.
Telefonun beni 2 yıl kasmadan, donmadan götürmesi yeterli. Oyun oynamıyorum, sadece tasarımı ve kamerası iyi olsun, yeterli. En önemlisi de bataryası iyi olmalı.

Şahsi olarak düşüncem ; Xiaomi Redmi Note 7 tarafındadır. Kendime alıyor olsam onu alırım. NEDEN ?

Mi A3 'de Android One var. Daha önce bir yakınıma Mi A2 almıştım. Android One çok kötü geldi bana. Sanki bozmuşlar. Halbuki Android One'ın ilk kullanıcılarındanım.

Samsung almam. O ise şahsi düşüncem. Samsung'da amiral gemisi dışında başka cihaz almam.

Eğer Redmi Note 7 ile A50 arasında kaldıysan fiyat farkını düşün. O fiyat farkı senin için 3. kameraya ve ekrandan parmak izine değiyor ise A50 al. O kadar fazla para vermeye gerek yok dersen Redmi Note 7.

( Bunları Xiaomi Mi 6'dan yazıyorum )
Ama tabiki bunlar benim düşüncem.

Şimdiden hayırlı olsun.

Xiaomi Mi A3 önermem ekranı çözünürlüğü kötü Snapdragon 665 ile 660 arasında çok fark yok.

Samsung Galaxy A50 o kadar para verip plastik telefon almam eğer kamera sizin için en önemli sebeb ise alınır.

Genel kullanım için Xiaomi Redmi Note 7 fiyatına göre tüm özellikleri yeterli.

Ben çok oyun oynarım işlemci performansı yüksek olsun derseniz Honor Play almalısınız.

Xiaomi Mi A3 önermem ekranı çözünürlüğü kötü Snapdragon 665 ile 660 arasında çok fark yok.

Samsung Galaxy A50 o kadar para verip plastik telefon almam eğer kamera sizin için en önemli sebeb ise alınır.

Genel kullanım için Xiaomi Redmi Note 7 fiyatına göre tüm özellikleri yeterli.

Ben çok oyun oynarım işlemci performansı yüksek olsun derseniz Honor Play almalısınız.
Clash of Clans dışında bir oyun oynamıyorum hocam. Sadece sosyal medya için kullanıyorum telefonu :D Kamerası ve bataryası iyi olsun yeterli. Fikirleriniz için teşekkürler.
Şahsi olarak düşüncem ; Xiaomi Redmi Note 7 tarafındadır. Kendime alıyor olsam onu alırım. NEDEN ?

Mi A3 'de Android One var. Daha önce bir yakınıma Mi A2 almıştım. Android One çok kötü geldi bana. Sanki bozmuşlar. Halbuki Android One'ın ilk kullanıcılarındanım.

Samsung almam. O ise şahsi düşüncem. Samsung'da amiral gemisi dışında başka cihaz almam.

Eğer Redmi Note 7 ile A50 arasında kaldıysan fiyat farkını düşün. O fiyat farkı senin için 3. kameraya ve ekrandan parmak izine değiyor ise A50 al. O kadar fazla para vermeye gerek yok dersen Redmi Note 7.

( Bunları Xiaomi Mi 6'dan yazıyorum )
Ama tabiki bunlar benim düşüncem.

Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler kardeşim. Benim de bir zamanlar çok hoşuma gitmişdi Mi 6 :D ( yeni çıktığı zamanlar ).
Tercihimi Note 7`den yana yapıcam galiba.

Eğer fiyatları arasındaki fark az olsa A50 denilebilir çünkü;
Daha iyi bir çipseti
Daha iyi kameraları
Daha iyi bir ekranı
Daha iyi pil ömrü var.
Ama bunlar çok farkeden şeyler değil. A50'ye çıkamayacaksanız, RM Note 7 asla pişman etmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı