Yağ yakma, göbek ve üst bacak eritme

Badi123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Şu an yatılı okuldayım. 45 50 gün sonra okul bitecek ve yaza göbekli yağlı bacaklı girmek istemiyorum. Göbeğimi, bacağımı erirmek için ne yapmalıyım, neler önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• fitness-sisman.jpg
    fitness-sisman.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 18
Öğlen ve akşam yiyiorum onda da ekmek makarna pilav tarzı şeyler yemiyorum abur cubur vs tüketmiyorum. Bazen oruç tutuyorum akşam yürüyüş yapıyorum bunlar acaba yeterli mi düzenli yaparsam
Sağlıklı yaşam için ideal. Tabi fitness salonuna gitseniz daha iyi olur ama öyle aman aman gereklilik değil.

Bacak için squat yap Quad kasların büyür
Göbek için diyet yapacaksın kalori açığı internetten günlük kalori ihtiyacını hesapla 400 kalori eksik beslen basit şeker kola cips margarin gibi şeyler tüketme ayrıca bölgesel yağ yakma diye bir şey yoktur yani tüm vücudun incelir sadece göbek ve bacağı yakayım diye bir olay yok bunları yaparken şınav barfiks yapabilirsin ev imkanlarında yeterli.

Sağlıklı yaşam için ideal. Tabi fitness salonuna gitseniz daha iyi olur ama öyle aman aman gereklilik değil.
Şimdi ben oruç tutuyorum mecburen tek öğün yiyiorum sonra 30 dk 9km hızla koşuyorum ama intetnetten baktım biraz böyle aşırı kalori kısıtlaması sonucu kasların erir diyolar ama yeterli protein alamıyorum tek öğünden doşayı kas çalışsam etki eder mi yani ne yapmam lazım sizce

Şimdi ben oruç tutuyorum mecburen tek öğün yiyiorum sonra 30 dk 9km hızla koşuyorum ama intetnetten baktım biraz böyle aşırı kalori kısıtlaması sonucu kasların erir diyolar ama yeterli protein alamıyorum tek öğünden doşayı kas çalışsam etki eder mi yani ne yapmam lazım sizce
Tek öğün az hocam metabolizman yavaşlar en başta. Hiç gerek yok, günde 3 öğün abartmadan yersen daha enerjik hissedersin. Evet hedefine daha geç erişirsin fakat hem sağlını hem de hayat enerjini korumuş olursun. Fitness konusuna gelecek olursak, yeterli proteini almasan dahi ilk zamanlarda gelişirsin. Hayatına yenilikler katar + hoca varsa bu konuları ona da danışabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı