Yağlı mıyım?

Spor yapmadan gitmez mi? Aşırı üşengeç biriyim.
İsterseniz diyete de girebilirsiniz. Beyazlardan ve yağlılardan uzak durun. Kola vs. içmeyin. Yine verirsiniz. Ama yanında ufaklı bir spor desteğiyle bence hızlı kilo verirsiniz. Tabi çok kilolu değilsiniz. Daha 14 yaşınızdasınız. İleride boy attığınızda nasılsa kendini dengeleyecektir. Ama siz yine de diyeti bi' düşünün.

Son düzenleme:
Obez olmuşsun sen.
O kadar oldum mu ya? Abartmıyor musun?
İsterseniz diyete de girebilirsiniz. Beyazlardan ve yağlılardan uzak durun. Kola vs. içmeyin. Yine verirsiniz. Ama yanında ufaklı bir spor desteğiyle bence hızlı kilo verirsiniz. Tabi çok kilolu değilsiniz. Daha 14 yaşınızdasınız. İleride boy attığınızda nasılsa kendini dengeleyecektir. Ama siz yine de diyeti bi' düşünün.
Kilomu korumazsam bile dengelenir mi? İlla korumam mı gerek? Benim kilom normal değil mi zaten?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 buçuk yaşındayım. 170 boyundayım. En son kilomu eylül sonlarında ölçtüğümde 60 kiloydum. Artmış olabilir veya azalmış olabilir. Yüksek ihtimal arttı çünkü birkaç aydır yemeğe bayılıyorum. Yağlı mı vücudum?
Resmi yüklüyorum.
Yağlı mıyım?
170 boyda 60 kilo böyle durmaz dostum yeniden boyunu ölçtürüp bir tartıl derim. Çünkü ya boyda ya kiloda bir yanlışlık var.

Boyumu yanlış biliyormuşum. Boyum 168. Kusura bakmayın. Kilomu ölçmek için babamı bekliyorum. Tartı evde yok, yeni alıyoruz.

Boyumu ölçtüm 168 çıktı. Yanlışlık için kusura bakmayın.
Metreyle boy ölçülmez dostum siz şu avmlerde olan dijital tartıları bir kullanın bakalım. Çünkü endeksiniz verdiğiniz oranlarla örtüşmüyor ya da fotoğraf yanıltıyor. 168-60 kiloda o kadar göbek çıkmaz.

Metreyle boy ölçülmez dostum siz şu avmlerde olan dijital tartıları bir kullanın bakalım. Çünkü endeksiniz verdiğiniz oranlarla örtüşmüyor ya da fotoğraf yanıltıyor. 168-60 kiloda o kadar göbek çıkmaz.
Babam geldi. Tartı da aldı gelirken ölçtüm. Kilo almışım. 65 kilo olmuşum. Ben kıyafetliyken arkadaşlarım zayıf gösterdiğimi söylüyor.

Geri
Yukarı