Yağlı mıyım?

Senin gibi bilgisizler yazdığı için konu hala devam ediyor bir de millete laf atmış. Fazla yemek yersen o göbek rüyanda bile gitmez. Kilo verirken cips de yenir pizza da tatlılar da afiyetle yenir. Tek kriter yediğin şeyin ölçüsünü bilmek. Sert diyetimde bile her canım istediğinde cipsleri afiyetle yerdim, çok güzel de sonuç aldım. Onu yeme şunu ye demekle bu iş gitmez.

Hahahahaha, cips yiyin pizza tatlıları gömün 😂 Bana kendinize cahil dedirtmeyin lütfen :) Bilgisizin kim olduğunu açık ve net görüyorüz. Arkadaşın sorununa parmak bastım ki dediğim yöntem ekmeği bırakması için geçerli :) Siz bilirsiniz 2 somun ekmeği gömsün problem yok 😁 2 kaşık daha fazla yemek yemek yerine. Bahsettiğiniz cips ödüllendirme olabilir ama normalde yenmez. Siz bilirsiniz yine de :) Konunun uzamamasını istemiştim ki ve önceki mesajlarımıda okumamışsınız. Komiksiniz.

Dışarıdan zayıf görünüyorum. Bende kendimi bundan dolayı biraz fit sanıyordum. Bir de memelerimin olması yağdan değil mi? Yoksa sizin dediğiniz östrojen hormonundan mı? Yazın spora başlayacağım umarım geç olmaz.

O kadar çok yağlı olduğumu sanmıyorum.
Ne kadar erken baslarsan o kadar iyi de hicbir zaman gec degil. Memelerin icin doktora gorunmen daha yararli olur. Doktorla ugrasmak istemiyorsan spordan sonra gecmezse oyle gidersin sana bagli.

Kıyafetli ben de kilolu değilim.
Kıyafetli kilolu olmadığım için kendimi fit sanıyordum. Bir de konuyu açalı 2 hafta olmuş. Bir görsel daha yüklemeyi düşünüyorum. Almış mıyım vermiş miyim diye sormak için.
Yağlanmış mıyım yoksa azalma mı var ya da aynı mı?

Dosya Ekleri

• 16405246599806096560269423393347.jpg
    16405246599806096560269423393347.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı