Yaptığınız en psikopatça şey nedir?

Uçakla yolculuk yaparken bir adamla tanışmıştım, adı Tyler Durden. Çok manyak bir herif bu adam böyle sabun falan yapıyor hatta sabunla bomba falan nasıl yapılır onu anlattı bana. Her neyse ben dışardayken evim patlamış falan gittim aradım bunu buluştuk, bira içtik falan filan derken bu bizde kalsana dedi bende tamam dedim sonra geldi bana yumruk at dedi ben başta yok falan dedim ama sonra çaktım bir tane "aağ kulağıma vurdu şerefsiz" falan demeye başladı sonra orada dövüştük falan sonra eve gittik evi çok garipti bayağı zıplasan yıkılacaktı yani. Sonra bu dövüş kulübü diye bir şey kurdu orada milleti dövüştürdü işte kuralları vardı kimseden bahsetmemek falan filan derken millet bu dövüş kulübünü o kadar sevdiki tüm herkes onu konuşuyordu. Sonra bu Tyler planlar yapmaya başladı bankaları falan patlatacağını söyledi evde bir sürü adamlar vardı. Ertesi gün baktım Tyler kaybolmuş! Her yerde aradım bu adamı ama yok. Sonra baktım herkes bana tyler demeye başlamış! Diyorum ki ulan ben tyler değilimki benim adım jack. Evdeyken baktım arkamda tyler durden. Dedim neden herkes bana tyler diyor dediki sen aslında bensin ben aslında senim. Sonra öğrendimki aslında uyumadığım için oluyormuş bunlar. Ağzıma sıktım gitti bu psikopat tyler.
. . . . . .
Sonunu bile bile okudum hepsini ,bunu neden yaptim ben de bilmiyorum.

Geri
Yukarı