Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de gene 1. sınıfta, (ne 1. sınıfmış arkadaş) sınıfça toplanıp, sırf sınıfa girmeye çalıştı diye bir ortaokulluyu beslenme çantalarıyla dövmüştük.

Arkadaşlar benden size tavsiye.

1- Bu ülkede yabancılarla fazla iletişime geçmemeye çalışın, ortalık hiçbir yaptırıma uğramayacağından emin olan kötü niyetli insanlarla dolu. Ne kadar az yabancıyla iletişime geçerseniz o kadar kavgadan ve tehlikeden uzak olursunuz. En akıllı insan yabancıyla kavgadan kaçınan (dikkat! kaçan değil, kaçınan) insandır.

2- Her şeye rağmen birisi sizi buldu mu? Bu ülkede fazla ponçik olmayın, üzerler. Kaçanı kovalama ve daha çok ezme/dövme huyları var. Sırf şort giydi diye kadının suratına tekme atıp 1 saat sonra serbest bırakılan psikopatların olduğu bir ülkede "biraz" ponçiklikten uzak durmak iyidir. Siz yine ponçik olun ama kendi özel çevrenizde ya da medeni olarak gelişmiş bir ülkede ponçik olun. :D

1- Bu ülkede yabancılarla fazla iletişime geçmemeye çalışın, ortalık kötü niyetli insanlarla dolu. Ne kadar az yabancıyla iletişime geçerseniz o kadar kavgadan ve tehlikeden uzak olursunuz. En akıllı insan yabancıyla kavgadan kaçınan (dikkat! kaçan değil, kaçınan) insandır.

2- Her şeye rağmen birisi sizi buldu mu? Bu ülkede fazla ponçik olmayın, üzerler. Kaçanı kovalama ve daha çok ezme/dövme huyları var. Sırf şort giydi diye kadının suratına tekme atıp 1 saat sonra serbest bırakılan psikopatların olduğu bir ülkede "biraz" ponçiklikten uzak durmak iyidir.
Tamam sağol psikopat abi. :)

Çok var, hangisini saysam ki?

Genelde olduğu gibi hiçbir şey yapmadığım halde bir gün yine babamdan sağlam bir dayak yedim. Ertesi gün teknenin yakıtını büyük oranda bitirdim, sonraki gün balık tutmaktan dönmeye çalışan babamı akıntıya karşı kilometrelerce kürek çekmek zorunda bıraktım. Güzel bir intikamdı, benim yaptığımı anlayamadı ve bu yanıma kaldı. Hatırlarken kendi psikopatlığımla en övündüğüm şeylerden biridir.

Lisede bile bile kız arkadaşımdan beni ayıran bir arkadaşım oldu. Kızın adını bildiği halde sırf huzurumu bozup kavga çıksın diye farklı farklı kızların isimlerini söyleyip bu o mu diye diretti. Sonucunda kız arkadaşımla hiç yoktan yere sadece 2 dakika önce mutluyken kavga edip ayrıldık. 11 yıl sonra bu eleman evlendiği zaman aynı şeyi ona yaptım, şimdi nafaka ödüyor... Beter olsun, kindarımdır yıllar sonra bile bir şeyin siniri bende geçmez.

Ben 7 yaşındayken beni döven 9 yaşında bir çocuk vardı. 20 yıl sonra sokakta onu gördüm, güzelce dövüp 20 yıl öncesindekilerin intikamını aldım.

Lisede okulun kabadayısı okul takımı kaptanlıklarımdan dolayı en tanınan öğrencilerden olmamı fırsat bilip benim üzerimden ego tatmini yapmak istedi. 1 defa oldu uyardım, gidip yönetime bildirdim ama umursamadılar. 2. defa yaptı, gidip yine müdüre söyledim çocuk musun diyerek kovdu. 3. yapışında suratıyla kantindeki çift camı kırdım, okuldan da atamadılar, müdürü kanıtlarla dava açmakla tehdit ettim. Suratında boydan boya cam kesikleri olan ve bu lise kantininde başına gelmiş İzmirli birini tanıyorsanız Noble Six'in selamı var sana deyin.

Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra Karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.

En son yazlıktaki elektrik sistemini mahveden, hiçbir şey beceremeden paramı alan bir elektrikçiye intikam hırsıyla 3 ay kendimi doldurdum. Sonunda yakın zamanda dükkanının başına ufacık bir kaza (benden haksızca aldığı paraya yakın miktarda hasar) geldi ama bunu çok açamam. Olur da bir yerde denk gelirlerse o detaylarla başım derde girebilir. :D
Helal olsun valla. :D

Çok var, hangisini saysam ki?

Genelde olduğu gibi hiçbir şey yapmadığım halde bir gün yine babamdan sağlam bir dayak yedim. Ertesi gün teknenin yakıtını büyük oranda bitirdim, sonraki gün balık tutmaktan dönmeye çalışan babamı akıntıya karşı kilometrelerce kürek çekmek zorunda bıraktım. Güzel bir intikamdı, benim yaptığımı anlayamadı ve bu yanıma kaldı. Hatırlarken kendi psikopatlığımla en övündüğüm şeylerden biridir.

Lisede bile bile kız arkadaşımdan beni ayıran bir arkadaşım oldu. Kızın adını bildiği halde sırf huzurumu bozup kavga çıksın diye farklı farklı kızların isimlerini söyleyip bu o mu diye diretti. Sonucunda kız arkadaşımla hiç yoktan yere sadece 2 dakika önce mutluyken kavga edip ayrıldık. 11 yıl sonra bu eleman evlendiği zaman aynı şeyi ona yaptım, şimdi nafaka ödüyor... Beter olsun, kindarımdır yıllar sonra bile bir şeyin siniri bende geçmez.

Ben 7 yaşındayken beni döven 9 yaşında bir çocuk vardı. 20 yıl sonra sokakta onu gördüm, güzelce dövüp 20 yıl öncesindekilerin intikamını aldım.

Lisede okulun kabadayısı okul takımı kaptanlıklarımdan dolayı en tanınan öğrencilerden olmamı fırsat bilip benim üzerimden ego tatmini yapmak istedi. 1 defa oldu uyardım, gidip yönetime bildirdim ama umursamadılar. 2. defa yaptı, gidip yine müdüre söyledim çocuk musun diyerek kovdu. 3. yapışında suratıyla kantindeki çift camı kırdım, okuldan da atamadılar, müdürü kanıtlarla dava açmakla tehdit ettim. Suratında boydan boya cam kesikleri olan ve bu lise kantininde başına gelmiş İzmir'li birini tanıyorsanız noble Six'in selamı var sana deyin.

Forumda çok yıllar önce ergenin biri kız kardeşlerime küfretti hiç alakasız bir konuda. Başka konulardan bunun takıldığı oyunu buldum, oyuna kaydolup bu elemana ulaştım. Bir süre arkadaş gibi buna yanaştım, sonra karşıyaka'da bir parkta buluşma ayarladım. Burnu ve kaburgalarından bazılarını kırdım, dava da açamadı korkudan. İnternette tanımadığınız kişilere küfretmeyin, bazıları bunu epey acı çekerek ödüyorlar haberiniz olsun. Bu arada o ergen büyümüştür şimdi ama başka bir hesapla buralarda takılıyorsa ona da selam. Bir daha birinin anasına bacısına küfredememiştir muhtemelen.

En son yazlıktaki elektrik sistemini mahveden, hiçbir şey beceremeden paramı alan bir elektrikçiye intikam hırsıyla 3 ay kendimi doldurdum. Sonunda yakın zamanda dükkanının başına ufacık bir kaza (benden haksızca aldığı paraya yakın miktarda hasar) geldi ama bunu çok açamam. Olur da bir yerde denk gelirlerse o detaylarla başım derde girebilir. :D

Ellerinize sağlık hocam.

@Yararsız Üye hocam şu nafaka ödeyen arkadaş ne durumda?

Ve ergen arkadaşada yani konuşsaydınız veya 2 tokat atsaydınız kulağa :D Kemiklerini kırmaya ne gerek var :D

1- Bu ülkede yabancılarla fazla iletişime geçmemeye çalışın, ortalık kötü niyetli insanlarla dolu. Ne kadar az yabancıyla iletişime geçerseniz o kadar kavgadan ve tehlikeden uzak olursunuz. En akıllı insan yabancıyla kavgadan kaçınan (dikkat! kaçan değil, kaçınan) insandır.

2- Her şeye rağmen birisi sizi buldu mu? Bu ülkede fazla ponçik olmayın, üzerler. Kaçanı kovalama ve daha çok ezme/dövme huyları var. Sırf şort giydi diye kadının suratına tekme atıp 1 saat sonra serbest bırakılan psikopatların olduğu bir ülkede "biraz" ponçiklikten uzak durmak iyidir.
Hocam siz düşmana korku dosta güven salıyorsunuz.Umarım dostuzdur.

1- Bu ülkede yabancılarla fazla iletişime geçmemeye çalışın, ortalık hiçbir yaptırıma uğramayacağından emin olan kötü niyetli insanlarla dolu. Ne kadar az yabancıyla iletişime geçerseniz o kadar kavgadan ve tehlikeden uzak olursunuz. En akıllı insan yabancıyla kavgadan kaçınan (dikkat! kaçan değil, kaçınan) insandır.

2- Her şeye rağmen birisi sizi buldu mu? Bu ülkede fazla ponçik olmayın, üzerler. Kaçanı kovalama ve daha çok ezme/dövme huyları var. Sırf şort giydi diye kadının suratına tekme atıp 1 saat sonra serbest bırakılan psikopatların olduğu bir ülkede "biraz" ponçiklikten uzak durmak iyidir. Siz yine ponçik olun ama kendi özel çevrenizde ya da medeni olarak gelişmiş bir ülkede ponçik olun. :D
Sana o kadar psikopat dedim de beni de bulup dövmezdin değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı