Yaş ilerledikçe moralin bozulması

Yarın 20 yaşına gireceğim her yeni yaşımda biraz daha yaşlanmış gibi hissediyorum hayat hiçbir şey anlamadan çok çabuk geçiyor gibi geliyor. Bir bakmışsın 20 bir bakmışsın 30.var mı böyle hisseden?

Şimdiden hayırlı doğum günleri benim için daha erken ama bende liseli olarak orta okulda mutlu olmama rağmen orta okulda daha mutluymuşum gibi hissediyorum. Doğanın kanunu bu sanırım. Bir abim olarak bana tavsiyen var mı hayat hakkında.

Şimdiden hayırlı doğum günleri benim için daha erken ama bende liseli olarak orta okulda mutlu olmama rağmen orta okulda daha mutluymuşum gibi hissediyorum. Doğanın kanunu bu sanırım. Bir abim olarak bana tavsiyen var mı hayat hakkında.

Hayattaki en önemli hazine zaman bence. Her şeyi zamanında yaşamaya çalışıp hayattan keyif almaya bak, keşke yerine iyi ki olarak yaşamak lazım hayatı yoksa insan bir ömür pişmanlıklarıyla yaşıyor hayatı. Son olarak da eğer şahsi düşüncem TR şartlarında normal bir insan isen yurt dışına git kurtul yoksa TR de ömür geçmez.

Bende üzülüyorum sebepsiz yere aklıma geçmiş geliyor. Nasıl bu yaşlara geldik bir anda diyorum yaş 25. 15 Sene sonra 40 yaşında olacağım şaka gibi geliyor.

Gittiginiz icin tesekkurler. Lutfen gidin.

Geri
Yukarı