Yaşadığınız paranormal bir olay

Bir akrabamız sürekli kumar tarzı dine aykırı şeyler oynuyordu. Hiç Kur-an okumazdı, namaz kılmazdı. Bu olanlarda kendisi değil, karısını etkiledi. Karısı gece kalktığında cüce birisinin odalarda koştuğunu gördüğünü söyledi. Bir gece o cüce kendisini uyandırmış ve ayaklarından tutarak içinde kur-an ve Yasin'in olduğu dolaba götürmüş. Kadın bu yaşadıklarını kocasına da anlattı. Ama kocası(Ahmet abi diyoruz kısacası)bunlara inanmadı ve kötü şeyler yapmaya devam etti. Sabahlara kadar içki içti ve kumar oynadı. Sürekli küfür ediyordu. Ama bize anlattıklarına göre o cüce Ahmet abi ye de görünmüştü. Gece yarısı ortalıkta koşuyor ve dik dik onlara bakıyormuş. Bu olanlardan sonra Ahmet abi zaten korkudan bir daha azla Allah'a ve dine aykırı bir şey yapmadı. Karısıyla sürekli birlikte ibadetlerine başladılar, Allah'a karşı gelmediler. Şeyda yengemin(Ahmet abimin karısı)anlattığına göre artık ne bir kötü rüya, ne de gece ortalıkta onları korkutan varlıkların olduğunu söyledi.

Sizin yaşadığınız bir olay var mıdır?
Tüm mesajlara "hahaha" atacağım bir konu.. kurguları ve saçmalıkları okumak zevkli olacak.

Bunun aynısı bana da oldu. Fakat tam net olarak hatırlayamıyorum. Birden fazla oldu, en son olduğunda ağlamıştım, annem babam gelmişti, daha da olmamıştı.
Acaba neydi merak etmedim değil. Başıma geldiğinde ufaktım zaten tek başıma gelen olay o. Allaha şükür bir daha ne o ne başka bir olay yaşamadım.

Şu tarz bir soru gördüğüm zaman aklıma yayıncı Levo'nun anlattığı hikaye geliyor 🤣

Bazen yarı uyku halinde karartı gördüğüm oluyor fakat uyku hali ne olduğunu tam kestiremiyorum, karabasan dedikleri şey sanırım, ne kadar doğru orası tartışılır. Net olarak yaşadığım bir paranormal olay olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı