Yaşadığınız paranormal olaylar nelerdir?

Paranormal olay hiç yaşadınız mı?

• Evet, yaşadım.

Oy: 10 52,6%
  • Hayır, hayatım boyunca hiç yaşamadım.

Oy: 9 47,4%
  • Birçok kez yaşadım.

Oy: 1 5,3%

• Oy verenlerin toplamı
    19

Wense

Picopat
Evet, konu kısacası yaşadığınız en "paranormal, gerçek dışı, korkutucu" olaylar.

Benim yaşadığım paranormal olay:

Küçükken Büyükanneme ziyarete gitmiştik, gittikten sonra ailem markete bir şey almak için yola çıkmıştı. O kapı kapandıktan sonra Büyükannemin bizim için hazırlamış olduğu yataklar vardı, ben de oradaydım ve telefona bakıyordum aniden gözümü kapının camına çevirdim ve orada bana bakan başörtülü bir kadın vardı. O kadını gördüğüm gibi zaten bayılacaktım ve o an deli gibi adrenalin saçıyordum. Öyle bir garip gördüm ki (evde hiç kimse yoktu) yansıması vardı ve camdan böyle kendisi şeffaf gibi gözüküyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz yanılsaması olabilir. Ve ya beyin aksiyon için orada birisi varmış gibi görmek istemiş olabilir.

Hayır, yaşamadım. Bu olaydan korkanlar daha çok karşılaştığını söylüyor. Umarım yanılmışsınızdır.

(Evet yaşadım ile birçok yaşadım seçenekleri saçma olmuş. 2 seçenek olsa daha iyi olur.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…