Yaşadığınız paranormal olaylar var mı?

Şizofreniden bahsediyorsan dediğin doğru. Cin çıkarma ritüllerine katılanlar zaten dünyada görülmemiş varlıklardır kendileri... :D
Aynen hocam, bu çok üzücü bir durum. Öyle insanlar görünce ve hacılardan medet umuyorlar ya bunu anlatmak istedim. Doğa üstü konusunda bunu anlıyor çoğu kişi.

Hocam o paranormal bir olay değil. Göz yanılmasından ibaret. O yol aslında aşağı doğru eğimli. Erzurumluyum oradan biliyorum. Şehir dışından gelen arkadaşlarımı oraya götürüp korkuturdum yatır var burada bizi yukarı çekiyor göğe yükselcez falan diye :) .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama şu sayılacaksa paranormal olabilir. Bundan 5-6 sene önce yazın yazlıkta bahçede oturuyorduk. Beyaz ışıklı 5 tane hava cismi senkronize bir biçimde ve ışık hızında gökyüzünden geçti. Ses de yoktu sanırım uzakta oldukları için. Uçak veya gök cismi olma olasılığı yok çünkü uçaklar ve gök cisimleri o kadar hızlı ve senkronize hareket edemezler.

Ne bir uçan daire görmüşlüğüm var ne de öyle hoplayan zıplayan dans eden cisimler... İnanmayacağımı biliyorlar galiba, o yüzden bana gelmiyorlar. 😀
Tek rastladığım paranormal olay bu sanırım:
''dünyalılardan tiskiniyorum''
...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahit olduğum en büyük paranormal olay Michael Jackson'un hayaleti olunca, UFO görenlere imrendim. Ben yine de dünya dışı varlıkların neden dünyada gizli iş çevirdiklerini merak ediyorum. Seçilmiş kişilere görev mi veriyorlar? Amaçları gizli kalmaksa neden şuan birileri Technopat Sosyal'de, ben UFO gördüm diyebiliyor?

@Recep Baltaş Haktan Akdoğan'ın konuşmalarını dinlemiş miydiniz hiç?

Şahit olduğum en büyük paranormal olay Michael Jackson'un hayaleti olunca, UFO görenlere imrendim. Ben yine de dünya dışı varlıkların neden dünyada gizli iş çevirdiklerini merak ediyorum. Seçilmiş kişilere görev mi veriyorlar? Amaçları gizli kalmaksa neden şuan birileri Technopat Sosyal'de, ben UFO gördüm diyebiliyor?

@Recep Baltaş Haktan Akdoğan'ın konuşmalarını dinlemiş miydiniz hiç?
Belki biz, uzaylıların işe yaramaz bir türüyüzdür ve hapishane mahkumu olarak bu gezegene atılmışızdır? Belki de zihnimizdeki bu bilgiyi de silip atmışlardır. Ve bizi arada sırada izlemeye gelip gidiyorlardır. :)

Belki biz, uzaylıların işe yaramaz bir türüyüzdür ve hapishane mahkumu olarak bu gezegene atılmışızdır?
İşe yaramaz bir türü hapishaneye atmak kulağa mantıklı gelmedi pek. Dünyanın onlar için bir hayvanat bahçesi olduğunu, arada görünen UFO'ların ziyaret amacıyla geldiğini düşünmek daha mantıklı.
Ancak yine de, bahsettiğimiz uzaylılara bir tanım koymadan geçerli bir tahmin yürütmek zor. Bunlar tanrısal bir güce mi sahipler? Zaman algıları nasıl işliyor? Teknolojileri ile evreni ne kadar manipüle edebiliyorlar?
Gerçekten çok gelişmiş bir tür iseler, bizim ayağımıza kendi gemileriyle gelecek kadar umursayacaklarını hiç sanmıyorum.

İşe yaramaz bir türü hapishaneye atmak kulağa mantıklı gelmedi pek. Dünyanın onlar için bir hayvanat bahçesi olduğunu, arada görünen UFO'ların ziyaret amacıyla geldiğini düşünmek daha mantıklı.
Ancak yine de, bahsettiğimiz uzaylılara bir tanım koymadan geçerli bir tahmin yürütmek zor. Bunlar tanrısal bir güce mi sahipler? Zaman algıları nasıl işliyor? Teknolojileri ile evreni ne kadar manipüle edebiliyorlar?
Gerçekten çok gelişmiş bir tür iseler, bizim ayağımıza kendi gemileriyle gelecek kadar umursayacaklarını hiç sanmıyorum.
Dünya üzerinde yaşayan, bizim ilkel olarak nitelendirdiğimiz kabileleri de biz zaman zaman gözlemliyoruz. Belki de öyle bir şeydir yaptıkları. Bana cezalı mahkum ve bilgiden yoksun bırakılmış uzaylılarmışız gibi geliyor bazen. :) Ama genetik olarak içimizde olan bu bilgi kırıntıları sayesinde bu günlere gelebildik gibi sanki.
Bu konulara ilgisi olan varsa şu kitaba göz atabilir:
...

Bende anlatayım bir tane. Yaklaşık 4 sene önce Giresun' a gitmiştim memlekete. Gece saati dayımın evinden dedemin evine yürürken yolun üst tarafındaki bir ceviz ağacından gelen sesleri duydum. Yaklaşık 5 metre kala zifiri karanlıkta yolun ortasında durdum. Yağmur yağıyordu ama sadece o yolun üstündeki ceviz ağacına. Başka hiçbir yere yağmur yağmadığına emindim. Cevizin yolun üstüne gelen dallarından dolayı yolun ıslanmaya başladığını bile gördüm. Orası dışında başka hiçbir yere yağmur yağmıyordu. Sadece oradan yağmur sesi geliyordu. Biraz bekledikten sonra yavaş bir şekilde koşmadan yürümeye devam ettim. Ağacın altından geçerken damlaların üstüme düştüğünü hissedebiliyordum. Ağacı geçtikten sonra sakinliğimi bozmadan eve yürümeye devam ettim. Sanırım korkudan dolayı o kadar sakin kalabildim.

Geri
Yukarı