Yaşadığınız paranormal olaylar var mı?

Len konum hortlamış. Ben bu konuyu ne zaman açtım diye düşündüm yalan yok 😀
Ablamın düşük yaptığını sanan doktorlar düşük iğnesi vuracakken annemin rüyasına doğmayan yeğenim girip uyarıyor annemi, ben yaşıyorum iğneyi vurmayın diye. Ve annem doktorlara durumu izah ediyor, tekrar kontrol ediliyor cihazdan, yeğenimin yaşadığı doğrulanıyor... Ve o yeğenim ikizini ölmemek için yemiş anne karnında. :D
Gerçekten böyle olabiliyor mu ikizini yeme gibi durumlar?

Çok saçma bir tane var. :)

Arkadaşımda 3 kişi film izliyoruz. Ramazan dönemi, "Evde hurma var mı? Canım çekti getirsene." dedim. Sonra ışığı açtık, mola gibi oldu. Arkadaşım üşendi gitmeye, bir anda odanın ışığı söndü. Anahtarından açıyor kapatıyor, ampulü söküp takıyor yok ışık yanmıyor. :D Sonra "Sen hurmayı getirene kadar bu ışık yanmayacak" dedim. Arkadaşım mutfağa gitti, tam odaya geri döndüğü an odanın ışığı geri geldi. :D Mucizelerim biraz daha devam etseydi, kendimi mehdi ilan edecektim. :D

Şimdi bir paranormal olay gördüm. Fotoğrafını atıyorum.

1614944381251.png

Bunu yazan kişi ise moderasyon.

Annem ile bir sahur gecesini beklerken televizyon izliyordum. O da yanı başımda kur'an-ı kerim okuyordu. Bir anda garip bir şekilde beyaz ve uzun biri belirdi karşımızda. Sanki bir tül perde gibiydi neredeyse iki ya da iki buçuk metre vardı. Benim ona gözüm kaydığı zaman balkona doğru koştu. Sanrı falan görmüşümdür dedim ve umursamadım. Sahurda hepimiz otururken annem benim gördüğüm şeyden bahsetti. Meğersem o da benim gibi aynı şeyi görmüş ve hatta ben söylemeden uzun olduğunu, beyaz ve sanki pelerini varmış gibi olduğunu aileme anlattı. Çok korkunç bir olay gibi gözükmüyordu ama biraz daha araştırma yaptığımda bu tarz şeylerin dini konularda zorlanan kişiler için ve ibadetlerini yapmakta güçlük çekenlerin başına geliyormuş. Annemin o sırada kekeleyerek kur'an okuduğu için ve zorlandığını fark ettiğimde bir garip oldum. Dini ve cin konularında biraz hassasımdır. 🤔

Geri
Yukarı