Yaşadığınız paranormal olaylar

Arkadaşınızın hikayesini okurken ürktüm açıkçası. Arkadaşınız nas ayetel kürsi falan okusaymış. :) bizim evde kuran var ve hep yatarken kalkarken ayetel kürsi nas ve felak suresini okuyorum. Kötü cinler yaklaşamaz Allah'ın izniyle. :)

Hocam arkadaşım o aralar üç harflilerle ya dalga geçmiş ya da çağırmaya çalışmıştı ondan olmuştu sanırım. Hocam bende iki kere odanın lambasını yaktım korktum bende gerçekten. Hocam sanırım arkadaşım dua bilmiyordu zaten onu 1 sene tanıdım imanlı birine benzemiyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi şeyler değil mi? :D
Uzun süre oturup birden kalkınca hep öyle oluyor. Ben bir kere bayıldım, karartıların gitmesini beklerken yerde bulmuştum kendimi 😁
Yok hocam, siyah beyaz şekiller. Zikzak çizimler, daireler ve spiraller.

4 arkadaşımla öğle vakti ormanda yürüyüş yapıyorduk. Yaklaşık yarım saat kadar sonra bir çığlık duyduk, Korkup koşmaya başladık. Cesaretimizi toplayıp çığlığın geldiği yere baktık. Yerde tarot kartları, yırtılmış bir kumaş ve kanlı bir peçete vardı. Ertesi gün o ormana geri döndüğümüzde olayın olduğu yerde hiçbir şey yoktu. Bir daha o ormana girmedik.

Hocam arkadaşım o aralar üç harflilerle ya dalga geçmiş ya da çağırmaya çalışmıştı ondan olmuştu sanırım. Hocam bende iki kere odanın lambasını yaktım korktum bende gerçekten. Hocam sanırım arkadaşım dua bilmiyordu zaten onu 1 sene tanıdım imanlı birine benzemiyordu.
Cenabet falan geziyordur. 🤣

Paranormal mi bilmiyorum ama gerçekten tuhaf bir olay

7. Sınıfta sosyal bilgiler öğretmenim teneffüste benden 6. sınıflardan bir çocuğu çağırmamı istedi
6. sınıfların katına gittim sınıfa girdim çocukla beraber öğretmenler odasına girdim ama öğretmenim bana benden birini çağırmamı istemediğini söyleyince bir an duraksadım teneffüs boyunca öğretmenimle beraber iddialaştım daha sonra zil çaldı olay öyle bitti

(Alzheimer olduğunu düşünmüştüm fakat öğretmenim 46 yaşında orta yaşlı sağlıklı bir kadındı.
Şuan düşününce gerçekten çok saçma bir olay.)

Bende bir anımı anlatayım. Anlattığım anı büyük ihtimal yakuza halindeyken yani uyanıklıkla uyku arasında olan bir şeydi. Bir gün rüyamda sanki alemlerden alemlere geçiyor gibi hissediyordum bir anda bir yerdeyken şimdiki dünyamıza, anımıza gelmiştim. Her yer kapkaranlıktı sanki ölü şehir gibi ama yaşayanlar vardı tek tük. Neyse sonra eve gelmiştim rüyamda ve bir beşik vardı. Beşiğe baktığımda kuru kafa olan bir bebek görmüştüm. Sonra rüya bitti tam kalkarken galiba yakuza halindeyken 2 tane 2.50 metre boylarında ayakları olmayan (galiba uçuyolardı), siyah varlıklar gördüm. İkiside yanyanaydı. Onları gördüklerimde vücudum kilitlendi ama düşünebiliyordum. İlk başta bağırmayı denemiştim ama sesim çıkmıyodu bende dua okumaya çalıştım içimden. 5 saniye sonra nefes nefese uyanmıştım. Bir kaç tane daha uyanık haldeyken yaşadığım olay var tam aklıma gelirse anlatırım.

Ya yok be. Normal bir muska hocamız abartıyor çocuk gibi davranıyorsunuz bir muskadır ne olacak yani artık nasıl olduysa orada. Paranormal bir olay yok bunda. Bir muska en fazla ne olabilir yani ne?

Arkadaşım da öyle dedi ama pek inanamadım.

Ben internette falan görmüştüm büyü yapıyorlarmış onu takyığınızda sizi büyülüyormuş muska. Kesin bir şey diyemem ama :D
Bende bir anımı anlatayım. Anlattığım anı büyük ihtimal yakuza halindeyken yani uyanıklıkla uyku arasında olan bir şeydi. Bir gün rüyamda sanki alemlerden alemlere geçiyor gibi hissediyordum bir anda bir yerdeyken şimdiki dünyamıza, anımıza gelmiştim. Her yer kapkaranlıktı sanki ölü şehir gibi ama yaşayanlar vardı tek tük. Neyse sonra eve gelmiştim rüyamda ve bir beşik vardı. Beşiğe baktığımda kuru kafa olan bir bebek görmüştüm. Sonra rüya bitti tam kalkarken galiba yakuza halindeyken 2 tane 2.50 metre boylarında ayakları olmayan (galiba uçuyolardı), siyah varlıklar gördüm. İkisi de yanyanaydı. Onları gördüklerimde vücudum kilitlendi ama düşünebiliyordum. İlk başta bağırmayı denemiştim ama sesim çıkmıyordu bende dua okumaya çalıştım içimden. 5 saniye sonra nefes nefese uyanmıştım. Birkaç tane daha uyanık haldeyken yaşadığım olay var tam aklıma gelirse anlatırım.

Hocam ben korktum burada. O olaya karabasan diyorlardı sanırım bir bakın derim.

Azönce bir paranormal olay yaşadım, dolabımın içinden plastik poşet sesi geldi içine baktığımda ne poşet hareket etmişti ne de poşetin üstüne bir şey düşmüştü hala kafam karışık.

Bir ben mi yaşamadım acaba? 😀 Ama geçenlerde gece saatleri odamdaki askılığa asılmış montları insan zannettim. Yatağa girdiğimde problem yoktu, ama yarım saat sonra aynı yere baktığımda montları insan yüzü görecek kadar insana benzettim.

Geri
Yukarı