Yazılımbudur sitesi dolandırıcı

Home sürümünde aktifleştirme için başka bir işlem gerekiyor. Arkadaş aşırı tepki göstermiş. Bu durum dolandırıcılık değil. Ayrıca 18:00'dan sonra verilen siparişleri firma ertesi gün teslim ediyor. Bu kadar aşırı reaksiyon göstermeden önce sitedeki açıklamaları okuyun.

Eki Görüntüle 736697

Arkadaş aşırı tepki göstermiş. Bu durum dolandırıcılık değil. Ayrıca 18:00'dan sonra verilen siparişleri firma ertesi gün teslim ediyor. Bu kadar aşırı reaksiyon göstermeden önce sitedeki açıklamaları okuyun.
Neyi konuşuyorsun halen? Mesajlarımı oku ve o da yetmiyor ise konum da anlattım. Ben siparişi 18:00'dan sonra vermiştim 2 saat sonra başka yerden çözünce lisansı onaylanmadan iptal talebinde bulunmuştum ve iptal talebim onaylanmadı, adamlar sabah onaylayıp MAK key yolluyorlar ve bedava yabancı sitelerde paylaşılmış. Bu para haksa, haram olsun bunlara.

Home sürümünde aktifleştirme için başka bir işlem gerekiyor.
Onu da sağ olsun başka yerden lisans sorunumu çözen kişi bedava halletti;) Yazılımbudur artık üçkağıtçı olmuş, her bedava yapılacak lisansları internette takip ettikleri yerden parayla dağıtıyor. Ne güzel iş ya, bari kimse tarafından bilinmese bu lisanslar yazıp dağıtılmazsa.

Bu kadar aşırı reaksiyon göstermeden önce sitedeki açıklamaları okuyun.
Açıklamasında da RETAIL yazıyor kardeşim dikkatini çekerim;) Ben bunu bile geri dönüş için mail attım cevap yok, Chat'e yazıyorum cevap gelmedi ve telefonlarını arıyorum iki dıt çalıp kapanıyor.
Ekleme: Kendi verdikleri başka bilgisayarda lisansı olmayan Pro sürümümde denedim aktifleştirmedi. Elimde de boş bir lisans kaldı ve halen daha cevap verilmedi mail adreslere.

Son düzenleme:
Bu mesajlardan sonra ben de kodumu tarattım Google'da mak olarak paylaşılmış, dolandırıcılar net bir şekilde. :)

Kodun çalıştı mı bari?

Not: Benim çalışmadı:D
Makine kalıcı olarak aktifleştirildi yazıyor ama yabancı sitelerde falan var kabak gibi. :D Sen söyleyene kadar da bilmiyordum hocam bunların dolandırıcı olduğunu. :)

Sen söyleyene kadar da bilmiyordum hocam bunların dolandırıcı olduğunu. :)
Ben, telefon ve maillere cevap vermeyince şüphelendim. Bir de benim sipariş 18:00'dan sonra vermiştim ve sonrası onaylamadan siparişi iptal etmiştim. Ama bunlar ertesi sabah iptali reddedip, onaylayıp çalışmayan lisans anahtarı göndermişler ve internette araştırınca bir sürü sitelere paylaşılmış anahtar yollanmış oldu. Ben de mail attım , telefonlarını aradım ve canlı destek var güya oraya yazdım oradan da cevap yok. Kısaca çalışmayan lisans anahtarı ile baş başa kaldım ve parada tabii onlara gitti.

Ben, telefon ve maillere cevap vermeyince şüphelendim. Bir de benim sipariş 18:00'dan sonra vermiştim ve sonrası onaylamadan siparişi iptal etmiştim. Ama bunlar ertesi sabah iptali reddedip, onaylayıp çalışmayan lisans anahtarı göndermişler ve internette araştırınca bir sürü sitelere paylaşılmış anahtar yollanmış oldu. Ben de mail attım , telefonlarını aradım ve canlı destek var güya oraya yazdım oradan da cevap yok. Kısaca çalışmayan lisans anahtarı ile baş başa kaldım ve parada tabii onlara gitti.
Ben de yedim bu numarayı ama yapacak bir şey yok hocam ulaşamıyoruz 20 liranın da peşine düşmüyorum haram olsun ne diyelim.

Geri
Yukarı