Yazılımı kolay öğrenme teknikleri var mı?

morphineshen

Decapat
Daha fazla  
Merhaba .html CSS kodlama yapıyorum yeni başladım. YouTube'dan videolar izleyerek bir şeyler yaptım fakat videoyu kapatınca hiçbir şey yapamıyorum. Bunları ezberlemem mi gerekiyor veya nasıl daha aklımda kalır?

Merhaba .html CSS kodlama yapıyorum yeni başladım. YouTube'dan videolar izleyerek bir şeyler yaptım fakat videoyu kapatınca hiçbir şey yapamıyorum. Bunları ezberlemem mi gerekiyor veya nasıl daha aklımda kalır?

Bende ilk başladığımda senin gibiydim diyebiliriz, sanırım bunu pratik ile aştım.

Bol bol alıştırma yap.Hatta videoyu kapatma video ile birlikte yap.Ondan sonra videoyu kapat kendin yap.

Ihtiyacinin olmasi gerekiyor. Bir projede kullanman gerekiyor. Sadece ogreneyim cebimde dursun diyip kurs izleyerek bir seyler okuyarak cok uzun surer hatta hic sonu gelmez.

Statik bir web sitesi olusturun kisisel blog mesela. Kafanizdaki bir tasarimi hayata gecirmeye calisin tek tek internette aratarak deneyip bozarak. Kisa surede ogrenmekle kalmayip mantigini da kavrarsiniz zaten onemli olan da bu.

Geri
Yukarı