Yeni Kitaba Başlayacağım

Önceki yazılarda belirtmiştim. Tabi ki alacağım bir sorun çıkmazsa. Geçen gün bile düşünmüştüm. Ama hemen alamayacağım en az 1 - 2 aylık süre geçecek... Aldığım zaman da sipariş verdiğimde, ürün elime geldiğinde bunları bu konuda hep olduğu gibi buradan paylaşacağım.

Bu 1 - 2 aylık bir süre zarfında yeni kitap önerileri de yapılabilir tabi ki konu altında... Şu an aklımda oluşan sıralama: Sherlock Holmes kitap seti ve ardından Metro 2033... Ama alacağım zaman hepsini sipariş veririm. İki kere kargo parası vermeyelim birde... :)

Bunların haricinde bu konuda ilk sayfada albaywolf'un önerisi Dijital Kale kitabı da ilgimi çekti.

Son düzenleme:
Çok ani oldu. 3 arkadaş çat kapı Bursa'da 15 - 23 Mart arası olan kitap fuarına gidelim dedik. Üstümde 50 TL vardı. Hazır gelmişken bir kitap alayım dedim. Sherlock Holmes geçti aklımdan ama şimdi set halinde dönmek istemedim. Zaten ne kadar bilmiyorum internette 50 küsür... Her neyse aklıma ilk Metro 2033 geldi. Koskoca kitap evinde Gürer Yayınları yoktu. Yani Metro 2033'ün yayınları. Genellikle tüm yayınlar olur. Neyse albaywolf'un önerisi geldi tabi aklıma. Hemen Altın Kitaplar Yayınını aradım. elimde kroki gibi şey vardı zaten girişte veriyorlardı. Hemencecik buldum. 17 TL fiyat ile aldım. 3 arkadaş gittik birisi kitap kurdu. Tüm yayın evlerini gezdik her birinden seri halinde kitaplar bitirmiş. Herhangi bir yayın evinin olduğu yere gidiyoruz. Bu kitapları önerebilirim diyor kadın konusunu filan anlatıyor. Arkadaş hepsini okudum diyor. :D Psikolojim bozuldu. 4 - 5 kitap aldı sanırsam.

Neyse sonuç olarak elimde Dijital Kale ile döndüm. Arkadaşım Dan Brown'un kitaplarının hepsini okuduğunu söyledi benim sormamın üstüne konu içeriklerini filan cevapladı çok ilgimi çekti.

Bu kitabı 2 - 3 aya yaymak istiyorum. Ardından Sherlock Holmes, Metro 2033 ve bu Dan Brown'un kitaplarını almak istiyorum. Özellikle Da Vinci Şifresi kitabını merak ediyorum. Onu çok iyi anlattı arkadaş.

Son durum bu, bir sorun olmazsa seneye bir daha ki kitap fuarını 200 TL ile basacağım. :D Para sağa sola gideceğine en iyisi kitaplara yönelmek...

WZP2KLt.jpg

Son düzenleme:
İstesem de alamazdım maalesef. Üstümde 50 TL vardı diye belirttim. Otobüs kartını doldurmaya 5TL, suya 1 TL derken nasıl alacaktım? :)

Onu almam için internetten sipariş vermem lazım. İnternetten yakın zamanda bir sipariş düşünmüyorum. Bu 2 - 3 ay müddetinde hepsini toptan alacağım. Ama fiyatı fazla bir şey değil. Ala da bilirim. Sherlock en sona kaldı yine. :) Set olarak alacağım için yaza doğru almak daha mantıklı. Bakacağız artık buradan bildiririm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı