YouTube kanalı nasıl büyütülür?

YouTube'da video çekiyorum ama hiç izlenmiyor. Bu durum beni çok üzdü. Sizce kanalım nasıl büyür?
Gündemi takip edebilirsiniz, büyümek istiyorsanız video çekmekten asla vazgeçmeyin, ne eksiğim var diye videolarınız baştan sona bir izleyip kendi kategorinizdeki iyi izlenen kanallarla karşılaştırabilirsiniz, hiç olmazsa sosyal medyadan "Abone olana abone olunur" gibi şeylerden abone kazanabilirsiniz, bu aboneler izlenmenize yansır diye düşünüyorum, çünkü insanlarda genelde abonesi fazla olan daha iyi iş çıkarır diye bir algı var.

Gündemi takip edebilirsiniz, büyümek istiyorsanız video çekmekten asla vazgeçmeyin, ne eksiğim var diye videolarınız baştan sona bir izleyip kendi kategorinizdeki iyi izlenen kanallarla karşılaştırabilirsiniz, hiç olmazsa sosyal medyadan "Abone olana abone olunur" gibi şeylerden abone kazanabilirsiniz, bu aboneler izlenmenize yansır diye düşünüyorum, çünkü insanlarda genelde abonesi fazla olan daha iyi iş çıkarır diye bir algı var.
Tam video çekeceğim elemanlar doldurmuş ana sayfayı moral felan kalmıyor :(
Ben fikir üretip kimsenin çekmediğini çeksem bile izlenmiyor daha sonra büyük bir kanal benden sonra çekse izleniyor. Benim video araya kaynıyor.

Hocam birazda şans işi bu eğer YouTube sizi sürekli sebepsiz yere önerirse çok büyürsünüz mesela steeeve diye bir kanal o sayede 1 ayda 1 milyon oldu.

Geri
Yukarı