Youtube kapatılsın

Youtube Türkiye' nin akıbeti ne olsun?

• Kapatılsın ( erişim engeli verilsin)

• Kapatılmasın

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Ben kapatılmasını istiyorum. Hatta erişim engelinin gelmesini istiyorum. Neden mi? Prim ve para uğruna insanlar değişik işler yapıyorlar. Her şey prim olmuş. Wikipedia açılsın Youtube kapansın. Ya da Youtube Türkiye direkt olarak devlet kontrolüne geçsin. Artık saçma sapan bir hal aldı.

Edit: Hemen altımda olan arkadaş nasıl da demogoji yapıyor. Şimdi ne alaka özgürlük. Ne yani? Karısını varile sokmak özgürlük mü oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bazı kişiler para için akıl almayacak hareketler yapıp kendilerini rezil ediyorlar. Ama bazı kişiler bunu yapıyor diye herkes böyle diyemezsin. Youtube'de gerçekten kaliteli kanallar da mevcut.

rim ve para uğruna insanlar değişik işler yapıyorlar.
İzleme zorunluluğun yok. Youtube denilen yerde çok iyi örnekler de var. Kurunun yanında yaşın da yanmasının bir anlamı yok.

İmzanda özgürlük için savaşmış büyük bir ''ADAM'', beyninde ise ben ne istersem o olsun düşüncesinde ki birinin düşünceleri.
Hocam, çocuklarını para kazanmak için değişik kişiliklere sokan insanlar hoşunuza gidiyorsa buyurun izleyin. Ayrıca demogoji yapmayın. Konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı