YouTube'da canlı yayın yasağı itiraz talebim reddedildi ne yapmalıyım?

vsn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
.
YouTube'da canlı yayın yapma yasağı yedim. Ne zaman kalkacağını veya kalkıp kalkmayacağını da bilmiyorum. Yeniden inceleme isteği gönderdim yaklaşık 2 ay önce ve, tekrar kontrol ettiğimde yeniden inceleme isteği reddedildi diye bir yazı çıktı. Yasağımın kalkıp kalkmayacağını, veya ne zaman kalkacağını nereden öğrenebilirim ya da nasıl yeniden inceleme isteği gönderebilirim?

1622197179937.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden yasaklandınız hocam? Mail adresinize bilgilendirme mailinin gelmiş olması gerek. Kontrol edin belki araya kaynamıştır. Benim de YouTube için kullandığım Google Ads hesabım askıya alınmıştı. Maillerin arasına karışmıştı sebebi yazıyordu.

Canlı yayında ne yaşandı da canlı yayın yasağı yediniz?

Aslında bir şey olmadı normal yayın yapıyorduk kuzenimle daha sonra yayın kesildi YouTube Studio'dan baktığımda topluluk kuralı ihlali uygunsuz içerik yazıyordu ama sadece konuşuyorduk.

Aslında bir şey olmadı normal yayın yapıyorduk kuzenimle daha sonra yayın kesildi YouTube Studio'dan baktığımda topluluk kuralı ihlali uygunsuz içerik yazıyordu ama sadece konuşuyorduk.

Hocam durduk yere ban atacaklarını sanmam, ekranını yansıtıyor iseniz, uygunsuz bir içerik bir anda çıkmış olabilir, siz fark etmeden.

Geri
Yukarı