Yunanistan'ı seviyorum diye vatan haini muamelesi görmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

388526

Hectopat
Makaleler
3
Geçen de YouTube'da dolaşırken Yunanistan devrim marşı adlı bir Yunan marşı gördüm. O videonun altına da Yunanistan'ı seviyorum, güzel bir ülke diye yorum yaptım. Ardından bir tane arkadaş Vatan haini dedi. Anlam veremiyorum bizim halkımıza. Evet güzel bir ülke, turizm için ideal ve antik bir ülke sevdiğim için Vatan haini ilan edildim :D

Geçen de YouTube'da dolaşırken Yunanistan devrim marşı adlı bir yunan marşı gördüm. O videonun altına da Yunanistan'ı seviyorum, güzel bir ülke diye yorum yaptım. Ardından bir tane arkadaş Vatan haini dedi. Anlam veremiyorum bizim halkımıza. Evet güzel bir ülke, turizm için ideal ve antik bir ülke sevdiğim için Vatan haini ilan edildim :D

Klasik Türk milleti.

Geçen de YouTube'da dolaşırken Yunanistan devrim marşı adlı bir yunan marşı gördüm. O videonun altına da Yunanistan'ı seviyorum, güzel bir ülke diye yorum yaptım. Ardından bir tane arkadaş Vatan haini dedi. Anlam veremiyorum bizim halkımıza. Evet güzel bir ülke, turizm için ideal ve antik bir ülke sevdiğim için Vatan haini ilan edildim :D

Welcome to Turkey. Müslüman olmayan devletleri severseniz vatan haini olursunuz bu ülkede. Yani onlara göre.

Yunan çomarıyla Türk çomarının tek farkı bizim Ortadoğu'da yaşamamız. Hükümetinden tutun işleyişe kadar hepsi aynı şey.

Kendi çomarlarımızı reddettiğimiz gibi Yunan halkının insancıl olanlarına kapımız sonuna kadar açık.

Ayrıca, vatan hainliği sıfatını çok yanlış kullanıyorlar. Dikkat etsin o insanlar cümlelerine. Vatan hainliği bu kadar basite indirgenecek bir şey değil.

Tek hücreli arkadaşları dikkate almayınız. Yatırım tavsiyesi değildir :D
O değil de az daha böyle boş boş oturursak yunanlar Trakya'yı alacak. Kaç adamızı işgal etti kimse ses çıkarmadı bana o koyuyor.
hocam o yöne bakma aya gidiyoruz. kamyon kamyon soğan getiriyoruz o yöne bak sen. Şu an ki hükümetin izlediği yolun kısaca özeti.

İki tarafın halkı da oldukça toksik. Aynı yorumu Yunanlar da yapardı, emin olabilirsin.

Siyasilerin boş cekismeleri yüzünden olan halka oluyor. Millete durduk yere kim, nefret, öfke dolduruyorlar. Oysa komşu bir ülke ve çok fazla kültür paylaşımına girdiğimiz bir ülke. Bir insanı milleti yüzünden yermek sadece egitimsizlikle açıklanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı