Atatürk'ü savunduğum için vatan haini ilan edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Dün gece hayatımda ilk defa hem vatan haini hem de İslam düşmanı ilan edildim. Sebebi ise Atatürk'e atılan saçma sapan iftiraları "nazikçe" yalanladığım için.
Gerçekten nazik bir dil kullandım. Adamlar hala diyor ki 29 Ekim bir asrın sonu ama siz Cumhuriyet Bayramı olarak kutluyorsunuz.
Mustafa Kemal Atatürk için saçma sapan şeyler de söyledi bu kişiler. Şimdi ben bunlara ne yapayım? Adam anlamıyor. Gerçekten Atatürk'ün onlara anlatılana göre yanlış olan şeylerin aslını anlattım.
Mesela:
Camilere neden saman doldurulduğu.
Camilere neden atların sokulduğu.
Tekke ve Zaviyelerin neden kapatıldığını.
Halifeliğin neden kaldırıldığını.
Hocaların neden asıldığını.
Mustafa Kemal'in Osmanlı'yı yıkmadığını. Aslında zaten yıkılmış bir devlete reformlar yaparak şahlandırdığını.
Laikliğin aslında sadece bira içip, eğlenmek olup insanları dinsizleştirmediğini. Hatta insanları eşit kıldığını.

Teker teker anlattım belgelere dayanarak. Adam hala anlamıyor. Bana putperest diyor.
Ben bu şahısları CİMER'e verebilir miyim? Çünkü Atatürk hakkında saçma sapan ithamlarda bulunuyorlar. Bir de bana "Vatan Haini" falan da dediler. Yanlış hatırlamıyorsam bunun da bir cezası vardı. Ne yapabilirim bu konuda?

Youtube yorumlarında 2 tane kişi. Uğraşmaya değmez ama sinir oldum. Ondan daha vatansever biri olduğuna %100 eminim. Sorsan hayatta 1 tane bile başarısı yoktur.
O zaman kesinlikle edin.

Demedim der olur biter. CİMER'i boşver takma gitsin bunlardan milyonlarcası var en mantıklısı görmezden gelmek. Ben her gün defalarca vatan haini ilan ediliyorum, ediyorum.
Sonuncuyu uydurdum :D Ama durum kısmen böyle.

Kuyudaki Yusuf'un sabrı varmış hocam sizde. Ben uğraşmazdım.

Dün gece hayatımda ilk defa hem vatan haini hem de İslam düşmanı ilan edildim. Sebebi ise Atatürk'e atılan saçma sapan iftiraları "nazikçe" yalanladığım için.
Gerçekten nazik bir dil kullandım. Adamlar hala diyor ki 29 Ekim bir asrın sonu ama siz cumhuriyet bayramı olarak kutluyorsunuz.
Mustafa Kemal Atatürk için saçma sapan şeyler de söyledi bu kişiler. Şimdi ben bunlara ne yapayım? Adam anlamıyor. Gerçekten Atatürk'ün onlara anlatılana göre yanlış olan şeylerin aslını anlattım.
Mesela:
Camilere neden saman doldurulduğu.
Camilere neden atların sokulduğu.
Tekke ve zaviyelerin neden kapatıldığını.
Halifeliğin neden kaldırıldığını.
Hocaların neden asıldığını.
Mustafa Kemal'in osmanlı'yı yıkmadığını. Aslında zaten yıkılmış bir devlete reformlar yaparak şahlandırdığını.
Laikliğin aslında sadece bira içip, eğlenmek olup insanları dinsizleştirmediğini. Hatta insanları eşit kıldığını.

Teker teker anlattım belgelere dayanarak. Adam hala anlamıyor. Bana putperest diyor.
Ben bu şahısları Cimer'e verebilir miyim? Çünkü Atatürk hakkında saçma sapan ithamlarda bulunuyorlar. Bir de bana "vatan haini" falan da dediler. Yanlış hatırlamıyorsam bunun da bir cezası vardı. Ne yapabilirim bu konuda?

Böyle insanlarla uğraşmaya bile değmez insan dedim kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı