Yunanistan'ı seviyorum diye vatan haini muamelesi görmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Yunanları sevmiyorum, atalarım kaç tane savaşa girmiş, kaç kan dökülmüş Yunanlar yüzünden.
Devlet ilişkisine göre mi belirleyeceksin insan ilişkilerini? Yunan bir turistle tanışsanız kusura bakmayın, Yunan'sınız siz mi diyeceksin. Yapma kardeşim ya.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Yunanları sevmiyorum, atalarım kaç tane savaşa girmiş, kaç kan dökülmüş Yunanlar yüzünden.
Türk askeri olsan ve sevdiğin bir millete saldırmanı söylese hükümet, senin hayır deme ihtimalin var mı?

Abi yani sevmiyorum adamları saygı duyarım ama sevmem. Geçmişlerini, kültürlerini sevmiyorum. Neden bu kadar üstüme geliyorsunuz. 😃

Devlet ilişkisine göre mi belirleyeceksin insan ilişkilerini? Yunan bir turistle tanışsanız kusura bakmayın, Yunan'sınız siz mi diyeceksin? Yapma kardeşim ya.

Yunanlarin çoğu Türkleri sevmez, hatta arada birbirlerine Türk diye hakaret ederler. Atina'ya giden arkadaşim olduğundan biliyorum. Yunanlar dün neyse bugün de odur.

Ve Azeriler bizi katletmedi.
Ama Türkiye dolaylı yoldan Azeriler'i katletti. Sovyet zamanında sığınma isteyen Azerbaycanlı'ları almadı bir köprüde kurşuna dizildikleri ile ilgili bir hikaye de vardı.. Hangi devlet adamı bilmiyorum ama Azeriler Şii'dir, onlara İran yardım etsin diyen birini bile gördü bu ülke.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı