Yunanistan'ı seviyorum diye vatan haini muamelesi görmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen de YouTube'da dolaşırken Yunanistan devrim marşı adlı bir Yunan marşı gördüm. O videonun altına da Yunanistan'ı seviyorum, güzel bir ülke diye yorum yaptım. Ardından bir tane arkadaş Vatan haini dedi. Anlam veremiyorum bizim halkımıza. Evet güzel bir ülke, turizm için ideal ve antik bir ülke sevdiğim için Vatan haini ilan edildim :D
FEDÖ'cü (!)

Sana bu şekilde ırkçılık yapan biriyle arkadaş ol mu diyorum ben, genelleme yapmayı kesseniz yeterli benim için.

Biri değil çoğu diyorum bu gün bile bati trakya türklerine sadece bati trakya Müslüman'lari deyip Türk dememeyi tercih ediyorlar ve çoğu haklarini elinden aldilar giden geri gelemiyordu irkçilik vardi vs. ve yine diyorum arada istisnalar olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz çoğu öyle bak tek demiyorum.

Biri değil çoğu diyorum bu gün bile bati trakya türklerine sadece bati trakya Müslüman'lari deyip Türk dememeyi tercih ediyorlar ve çoğu haklarini elinden aldilar giden geri gelemiyordu irkçilik vardi vs. ve yine diyorum arada istisnalar olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz çoğu öyle bak tek demiyorum.
Katılmadığım noktalar yok değil ama bunlar da devletlerin halkları birbirlerine karşı kışkırtmalarından kaynaklı, bir haberde Yunanistan şöyle korktu böyle korktu yazınca "Hey Maaşallah" diyen dayılar az değil. Aynıları karşı tarafta da vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı