Yurtdışından PS5 mi Xbox Series X mi?

Bence Xbox almalısın, donanım bakımından daha iyi duruyor (kullanıcı yorumu gelince değişebilir.) yeni nesil oyun düşünüyorsan PS5 almak mantıklı çünkü PS5 iddalı oyunlarla çıkış yapacak, Xbox'un çıkış oyunları yok. Tercih senin yeni oyun dersen PS5, performans dersen Xbox. Birde ek olarak Xbox da game pass olayı çok iyi. EA oyunlarıda eklenicek.

Yurtdışında 80 dolar burada 600 TL'ye oyun var buradaki daha ucuz.
Böyle bir kıyaslama yok. Askageri maaşa göre 600tl ucuz diyorsunuz, ucuz değil!. Oradaki asgari maaşa göre 80$-€ ucuz. Lütfen 2 farklı para birimi yazarak kıyaslama yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin!

PS5'e Gamepass gelecek ama içinde hem çok az oyun hem de eski oyunlar olacak Xbox gibi olamaz RDR 2 PUBG gibi oyunşar bile var her ay da ekleniyor.
Böyle bir kıyaslama yok. Askageri maaşa göre 600TL ucuz diyorsunuz, ucuz değil! Oradaki asgari maaşa göre 80$-€ ucuz. Lütfen 2 farklı para birimi yazarak kıyaslama yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin!

Abi ben onu demiyorum çok haklısınız ama biz Türk lirasıyla maaş aldığımız için diyorum yoksa fiyatların herkes kötü olduğunu biliyor ben fiyatlar ucuz demiyorum TL'ye göre daha ucuz diyorum bu arada biz de asgari maaşla geçiniyoruz kardeşim😣

Merhaba dostlar. 2021 yılı içerisinde Avrupa'dan konsol getireceğim. Kişisel eşya kapsamında çantamda olacak şekilde, o kısımda sorun yok. İkisi de 500 Euro bildiğiniz üzere. Yani 8000 küsur TL'ye alınmaz değil de; şu anki kur ile 5000TL'ye alıyormuşum gibi yorum yapın. (Gerçekten de o kadara alacağım). Uncharted gibi klasikleri oynamak için PS5 mantığı ile mi hareket edeyim; "daha güçlü ekran kartı diye Xbox Series X mi?" Diye mi düşüneyim? İkisi de belli konularda önde zaten. CPU, GPU, SSD açısından PS5'inde iyi olduğu kısımlar var. Sizce hangisi? Yeniden söylüyorum 5000TL üzerinden değerlendirin. Digital version almayı da düşünebilirim ama şu anlık klasik versiyona bakalım. Teşekkürler!

Aslında sorman gerek soru şu: Xbox Game Pass oyunları mı? PS5 klasikleri mi? PS5 alırsan bu aylık oyunları oynayamayacaksın ucuza unutma ama kendi klasikleri var.
Oyunlara fazla para veremeyeceksen Xbox al kurtul.

Geri
Yukarı