Yurtdışından PS5 mi Xbox Series X mi?

ardaobayonay

Femtopat
Yer
Türkiye, Mersin
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 2021 yılı içerisinde Avrupa'dan konsol getireceğim. Kişisel eşya kapsamında çantamda olacak şekilde, o kısımda sorun yok. İkisi de 500 Euro bildiğiniz üzere. Yani 8000 küsür TL'ye alınmaz değil de; şu anki kur ile 5000TL'ye alıyormuşum gibi yorum yapın. (Gerçekten de o kadara alacağım). Uncharted gibi klasikleri oynamak için PS5 mantığı ile mi hareket edeyim; "Daha güçlü ekran kartı diye Xbox Series X mi?" diye mi düşüneyim? İkisi de belli konularda önde zaten. CPU, GPU, SSD açısından PS5'inde iyi olduğu kısımlar var. Sizce hangisi? Yeniden söylüyorum 5000TL üzerinden değerlendirin. Digital Version almayı da düşünebilirim ama şu anlık klasik versiyona bakalım. Teşekkürler!

Abi ben de yurtdışından alacağım bütçen iyiyse para durumun yani PS5 alabilirsin ama benim durumum çok iyi değil ucuz oyunların ama yine de sağlam oyunların olduğu ve neredeyse bütün Xbox oyunlarının olduğu bir konsol istiyorsan series X almalısın bence.

Baştan şunu belirteyim konsol "daha güçlü" diye alınmaz. PS5 oyunlarını satın almak sorun olmayacaksa PS5 al fakat PS5'in oyunları pahalı geliyorsa Game Pass avantajı sebebiyle Series X almak daha mantıklı olur.

Sırf Spider-Man için PS5 alacağım. Size de PS5 öneririm. Konsol bir harika. Ama oyuna paranız yoksa Xbox + Gamepass öneririm.
Ben de bir Little Big Planet (Sackboy) hayranı olarak 2008'den beri Playstation kullanırım. Arada bir Xbox One S aldım. Halo 1,2,3,4,5 ve Reach dışında hiçbir şey oynayamadım. Ha bir de Forza Horizon 4 var.
Gitmişken oyunda alın :D.
Sanırım Avrupa PSN hesabı açıp hediye kartı alırım kendime.
Baştan şunu belirteyim konsol "daha güçlü" diye alınmaz. PS5 oyunlarını satın almak sorun olmayacaksa PS5, oyunlar pahalı geliyorsa Game Pass avantajı sebebiyle Series X almak daha mantıklı olur.
Game Pass avantajı da var tabii bir yanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı